Mazie rakari no Xiaomi ir radījuši kārtējo produktu, kas atgādina Apple ierīces. Šoreiz runa ir par jauno AirDots austiņu versiju. Jaunās AirDots Pro (vai “Mi Bluetooth Headset Air”) austiņas vizuāli ļoti atgādina Apple AidPods bezvadu austiņas un šoreiz nokopēts arī austiņu pārnēsāšanas kārbiņa, kas kalpo arī kā uzlādes ierīce.

AirDots Pro austiņas var kontrolēt ar pieskārienu palīdzību, tās ir ūdensdrošas un uzlādētas skanēs līdz četrām stundām. Uzlādes kārbiņa nodrošinās enerģiju vēl 10 stundām darbības.

Ir gan arī šādi tādi noderīgi jaunieviesumi, ko mazie rakari no Xiaomi ir izdarījuši labāk par Apple. Austiņām ir nomaināmi silikona uzgaļi, lai tās varētu ērtāk ievietot dažāda izmēra ausīs un tām ir arī aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija. Sākotnēji pārdošanā nonāks austiņu baltā versija, bet plānots izlaist arī melno versiju visiem šīs pasaules emo cilvēkiem.

Austiņas maksās aptuveni 60 ASV dolārus, kas arī izskatās labi pret AirPods aptuveni 160 dolāru cenu.

15 komentāri

 1. Nu, diez vai šie ķīnas brīnumi ir tik pat labi kā airpodi. Skaņas kvalitāte airpodiem ir ļoti laba, baterija citereiz pat tur 6h. Nevaru sagaidīt kad iznāks jaunāka versija. Būšot bezvadu uzlāde, trokšņu slāpēšana un ūdens izturība.

  • Kādreiz Japāna kopēja (R-Eiropu un ASV), pēc tam tā bija D-Koreja, tagad Ķīna. Attīstīsies un apdzīs.

 2. Man atnāca šīs – http://s.click.aliexpress.com/e/bMy1kDOo
  Tās ir pilnīga kopija, esmu ļoti pārsteigts par skaņas kvalitāti, vienīgā atšķirība, ka netur kā Apple 5h, bet gan kādu 1,5h, varu iedot patestēt ja vajag un skaļākas kā standarta apla vadu austiņas. Tāpat arī PVN nebija jāmaksā, kas kopējo cenu padara ļoti konkurētspējīgu, jeb 5x lētāku par airPodu

  • Nu varēja taisīt melnā krāsā, tad būtu oriģināli! :)
   Bet vispār jau apple nav pirmie, kas izgudroja bezvadu austiņas, tā kā viņi jau ar ir idejas kopētāji! :)

   • Ne jau par krāsu ir runa, bet formu. Un nevajag te man tagad liet, ka visas austiņas ir vienādas. Ne sūda. Arī šāda tipa bezvadu austiņu dizains/forma iedalās vairākos tipos un variants “uz kātiņiem” atgādina AirPods. Grozies kā gribi.

Ir ko teikt?