Google Lens ir fantastiska tehnoloģija, kas ļauj pavērst viedtālruņa kameru pret priekšmetu, reklāmu, papīra lapu u.tml., lai iegūtu papildu informāciju par redzamo. Ja pavērsīsi kameru pret restorāna izkārtni, Google Maps piedāvās apskatīt atsauksmes par šo vietu. Google Lens atpazīst telefona numurus un tiešsaistes adreses drukātajās reklāmās.

Kā es visbiežāk izmantoju Google Lens? Veikalā pavēršu kameru pret nezināma ārzemju alus etiķeti, lai uzzinātu atsauksmes un novērtējumu par kāroto pirkumu.

Google Lens tika izlaista 2017. gadā, tobrīd lietotne spēja atpazīt 250 000 dažādu priekšmetu. Šobrīd Google Lens atpazīst miljardu priekšmetu, lietotne turpina mācīties no lietotāju meklējumiem un sniegtajām atsauksmēm. Lietotne spēj nolasīt uz maršrutētāja uzlīmēto Wi-Fi nosaukumu un paroli, automātiski to ievadīt viedtālruņa atmiņā un pieslēgties pie Wi-Fi tīkla.

Google Lens lietotne uzstādāma Pixel sērijas, kā arī vairākos LG, Motorola, Xiaomi, Sony, HMD/Nokia, Transsion, TCL, OnePlus, BG un ASUS viedtālruņos. Samsung viedtālruņos iespēju vari darbināt ar Google Assistant palīdzību.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
eerks (@eerkils) Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
eerks (@eerkils)
Guest
eerks (@eerkils)

Vēl reālāks izsekošanas rīks ar papildus vizuālajiem efektiem.