Tiek ziņots, ka miermīlīgā Kanāda aizturējusi Huawei valdes locekli Meng Wanzhou, kura uzņēmumā ir atbildīga par finansēm. Pasaulē otrs lielākais viedtālruņu ražotājs Huawei tiek turēts aizdomās par sadarbību ar sankciju skarto Irānu.

Huawei apstiprinājis, ka valdes locekle tiešām ir aizturēta kopā ar viņas meitu.

Huawei šobrīd uzsver, ka uzņēmums nav saņēmis plašāku informāciju par iespējamām apsūdzībām, bet vienlaikus Huawei neatzīst sadarbību ar sankciju skartajām valstīm. Huawei darbojoties saskaņā ar ASV un Eiropas savienības likumdošanu un sankciju sarakstu.

Jau iepriekš bija zināms, ka Huawei radušās problēmas ar 5G tīkla tehnoloģiju infrastruktūras piegādi Austrālijai un Jaunzēlandei, tikko paziņots, ka no Huawei 5G infrastruktūras atteikusies Lielbritānija. Turklāt Lielbritānija tuvāko divu gadu laikā noņems visu Huawei 4G infrastruktūru.

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kristaps SkutelisaldisKKTKKlāvsSapnis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Klāvs
Guest
Klāvs

Kamēr citi atsakās, tikmēr citi slēdz līgumus. #bite

makcraft
Guest
makcraft

Stulbas sankcijas no ASV vedīs uz tehnosko stagnāciju bezvadu interneta jomā un paaugstinās cenas.
Ja viņi atteicās tad lai meklē citu 5g infrastruktūras piegādātajus – sanāk ka paliks tikai Intel un Qualcom – kuri abi ir Amerikānieši. Un tieši ASV lūdz Pasaules valstis neizmantot Huawei 5g – Hmmm, interesantas domas radās, viņi vēlās ar Irānu cīnīties, vai monopolu veidot.

Klāvs
Guest
Klāvs

Manuprāt, stulbu sankciju nav, katrai sankcijai ir kāds pamatojums, objektīvs vai nē, bet pamatā balstās uz dažādu vienošanos pārkāpumiem. Nepaliek gan tikai ASV, tirgus ir gana plašs, te var ieskatīties, kas ir 5G tirgus spēlētāji: https://www.greyb.com/companies-working-on-5g-technology/

Sapnis
Guest
Sapnis

citādā kompānija

KKTK
Guest
KKTK

Kas šitās par stulbām raganu medībām? Tur pretī eipls nemaksā nodokļus gadiem, un tiek aicināts ciemos uz tēju.

aldis
Guest
aldis

Kas notiktu ar apple ja nebūtu huawei sankcijas?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Un kas var notikt ar Apple, ja nebūtu Huawei “sankcijas”? Domāju, ka īpaši nekas nenotiktu īstermiņā, jo Apple neizstrādā tīklu aprīkojumu.