Web Analytics
More
  Reklāma

  Kanādā aizturēta Huawei valdes locekle, tiks izdota ASV

  Jaunākie raksti

  Tiek ziņots, ka miermīlīgā Kanāda aizturējusi Huawei valdes locekli Meng Wanzhou, kura uzņēmumā ir atbildīga par finansēm. Pasaulē otrs lielākais viedtālruņu ražotājs Huawei tiek turēts aizdomās par sadarbību ar sankciju skarto Irānu.

  Huawei apstiprinājis, ka valdes locekle tiešām ir aizturēta kopā ar viņas meitu.

  Reklāma

  Huawei šobrīd uzsver, ka uzņēmums nav saņēmis plašāku informāciju par iespējamām apsūdzībām, bet vienlaikus Huawei neatzīst sadarbību ar sankciju skartajām valstīm. Huawei darbojoties saskaņā ar ASV un Eiropas savienības likumdošanu un sankciju sarakstu.

  Jau iepriekš bija zināms, ka Huawei radušās problēmas ar 5G tīkla tehnoloģiju infrastruktūras piegādi Austrālijai un Jaunzēlandei, tikko paziņots, ka no Huawei 5G infrastruktūras atteikusies Lielbritānija. Turklāt Lielbritānija tuvāko divu gadu laikā noņems visu Huawei 4G infrastruktūru.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Klāvs
  06.12.2018 10:25

  Kamēr citi atsakās, tikmēr citi slēdz līgumus. #bite

  makcraft
  06.12.2018 10:45
  Reply to  Klāvs

  Stulbas sankcijas no ASV vedīs uz tehnosko stagnāciju bezvadu interneta jomā un paaugstinās cenas.
  Ja viņi atteicās tad lai meklē citu 5g infrastruktūras piegādātajus – sanāk ka paliks tikai Intel un Qualcom – kuri abi ir Amerikānieši. Un tieši ASV lūdz Pasaules valstis neizmantot Huawei 5g – Hmmm, interesantas domas radās, viņi vēlās ar Irānu cīnīties, vai monopolu veidot.

  Klāvs
  06.12.2018 11:31
  Reply to  makcraft

  Manuprāt, stulbu sankciju nav, katrai sankcijai ir kāds pamatojums, objektīvs vai nē, bet pamatā balstās uz dažādu vienošanos pārkāpumiem. Nepaliek gan tikai ASV, tirgus ir gana plašs, te var ieskatīties, kas ir 5G tirgus spēlētāji: https://www.greyb.com/companies-working-on-5g-technology/

  Sapnis
  06.12.2018 11:14
  Reply to  Klāvs

  citādā kompānija

  KKTK
  06.12.2018 11:47

  Kas šitās par stulbām raganu medībām? Tur pretī eipls nemaksā nodokļus gadiem, un tiek aicināts ciemos uz tēju.

  aldis
  09.12.2018 01:01

  Kas notiktu ar apple ja nebūtu huawei sankcijas?

  Kristaps Skutelis
  09.12.2018 08:34
  Reply to  aldis

  Un kas var notikt ar Apple, ja nebūtu Huawei “sankcijas”? Domāju, ka īpaši nekas nenotiktu īstermiņā, jo Apple neizstrādā tīklu aprīkojumu.

  Reklāma