Liela diena jautājumu un atbilžu sniegšanas vietnei Quora – paziņots, ka urķi tikuši pie 100 miljonu Quora lietotāju datiem. Nozagts viss, ko varēja nozagt – vārds, e-pasta adrese, šifrēta parole, dati, kas importēti no saistītajiem tīkliem, ja lietotāji to ir atļāvuši. Nozagts viss publiskais saturs un darbības, piemēram, jautājumi, atbildes, komentāri, upvotes.

Tāpat urķi dabūjuši nepublisko saturu un darbības, piemēram, atbildes uz pieprasījumiem, tiešos ziņojumus u.tml.

Par datu noplūdi Quora uzzināja 30. novembrī, pagaidām norit izmeklēšana. Quora jau izsūtījusi e-pastus, lai brīdinātu lietotājus par datu noplūdi un nepieciešamību mainīt paroles, ja citviet izmantotas tās pašas paroles.

8 komentāri

  • labs resusrs, ja vēlies uzzināt viedokļus par jebkādu tēmu, kura tevi interesē.
   ja par tēmu neko nezini ir jābūt nedaudz skeptiskam, it īpaši jautājumos kuri atbildēti nesen. ar laiku labās atbildes izsijājas un vienmēr ir redzamas priekšplānā. manā skatījumā ļoti veiksmīgs projekts.

   • IT jautājumos sēž kaudze indusu ar lielu reitingu, un kopīpeistiem, kas ir kaut kur blakus uzdotajam jautājumam, un “nezināmu” lasītāju upvoted līdz augšai.

    ja es nedzertu nervu tabletes, tad reāli izbesītu ;)

   • Paskatījos vēsturē – šogad 4x esmu tur aizlinkots. Pēc manām domām, šis veiksmīgais projekts var arī aizklapēties ciet, man PO :D

  • Vietne, kur var iegūt atbildes par jautājumiem, kuros pats neorientējies. Un uzzināt citu personu viedokli par vienu vai otru tēmu. Sabiedriskās domas pētniekiem ar prasmi fleimos atsijāt mēslus no derīgās informācijas – milzīga bezmaksas informācijas krātuve.

 1. Ik pa laikam palasu viedokļus par dažādām tēmām. Ļoti bieži atrodami kā vērtīgi jautājumi tā arī atbildes.

Ir ko teikt?