DJI jaunākais veikums ir Osmo Pocket – kabatas izmēra videokamera, kas tikusi pie 4K video ieraksta un 3-asu attēla stabilizācijas sistēmas. Osmo Pocket turklāt spēj uzņemt 4K video ar 60 kadriem sekundē, kas iepriekš bija pa spēkam tikai GoPro HERO7 Black ekstrēmo sportu kamerai.

Osmo Pocket ir ne pārāk liels 1/2.3 collu sensorus ar 1.55 μm pikseļa izmēru un 80 grādu objektīvu. DJI uzsver, ka Osmo Pocket ir pasaulē mazākā rokas kamera ar 3-asu stabilizācijas sistēmu. Osmo Pocket izmēri ir 28.6 x 36.9 x 121.9 mm, kamera sver 116 gramus.

DJI Osmo Pocket cena ir 349 dolāri, pirmie Osmo Pocket pasūtītāji uzsāks saņemt nelielo kameru jau līdz Ziemassvētkiem.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Elvis MeistersKonsumeraigi Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Elvis Meisters
Viesis
Elvis Meisters

Hmm, šis jau varētu būt interesanti. Jāgaida testa video, lai var salīdzināt ar GoPro.

aigi
Viesis
aigi

“Osmo Pocket turklāt spēj uzņemt 4K video ar 60 kadriem sekundē, kas iepriekš bija pa spēkam tikai GoPro HERO7 Black ekstrēmo sportu kamerai”.

Kapēc tāds apgalvojums? Ja jau pirms Hero7 XIAOMI radinieki ar YI 4k+ kameru to spēja? Savienojot kopā ar tā paša YI gimbal iegūst perfekti nesaraustītu video ierakstu.

Elvis Meisters
Viesis
Elvis Meisters

Tas Xiaomi ir totāls sūds lai neteiktu vairāk. Neviens gimbal nelabo to.

Konsumer
Viesis
Konsumer

Šis indeed ir interesants. Paskatījos salīdzinājumus ar Hero7. Pat, ja Hero7 tiek apzīmēts, kā gimball killer, tas tomeŗ nav līdz galam korekti, jo šis DJI radījums ir 3 asu stabilizators kamēr Hero7 ir gluž ivienkārši action cam. Bet katrā ziņā looks mighty fine