Huawei ķēries pie ļoti agresīvas taktikas globālā mērogā, spēkojoties pat ar Samsung dažādu inovāciju ieviešanā. Zināms, ka Huawei vēlas apsteigt Samsung, izlaižot pasaulē pirmo salokāmo viedtālruni.

Huawei arī paziņojis, ka vēlas kļūt par pirmo ražotāju pasaulē, kas piedāvās tā dēvētā Infinity-O ekrāna viedtālruni jau decembrī. Augstāk pievienotajā attēlā var visai skaidri noprast, ka Infinity-O ekrāns nozīmē kameras un sensoru acs izgriezumu ekrāna malā/stūrī (attēls visapkārt kameras acij).

No Samsung tiek gaidīts Galaxy A8s viedtālrunis ar līdzīgu ekrānu. Pagaidām nav zināms, kurš ražotājs paspēs pirmais izlaist Infinity-O ekrāna viedtālruni.

Protams, būtu jāsaglabā vēss prāts attiecībā uz šāda veida jaunievedumiem. Visticamāk, sākotnēji būs pamatīgas problēmas, jo melnais ekrāna caurums noslēps būtisku kādas lietotnes saskarnes sastāvdaļu. Tas pats bija ar pirmajiem ekrāna izgrauzumiem – tie noslēpa būtiskus rīkus un saskarnes daļas.

13 komentāri

  1. Augstāk pievienotajā attēlā var visai skaidri noprast, ka Infinity-O ekrāns nozīmē kameras un sensoru acs izgriezumu nevis ekrāna malā, bet gandrīz ekrāna vidū.
    Attēlā gan izgriezums infinity o ir malā vai es kaut ko nesapratu no raksta 🤷‍♂️

  2. Es atkal nesaprotu, kāpēc kāds nesadūšojas izlaist telefonu bez pašiņu kameras. Nebūtu ne izgriezumu, ne atvāžamā daļa, pilns ekrāns?

Ir ko teikt?