Kaut kas neticams – tiek ziņots, ka Apple atsācis ražot iPhone X viedtālruni. Visticamāk, Apple šogad ir nedaudz pārrēķinājies ar iPhone XS, iPhone XS Max un pat iPhone XR cenām. Pat lielākie Apple fani nav gatavi maksāt tik lielas summas par viedtālruni.

Tāpat tiek uzskatīts, ka Apple nācies Japānas tirgū uzsākt piedāvāt iPhone XR atlaides tikai mēnesi pēc tam, kad viedtālrunis nonāca pārdošanā. Japāna tiek uzskatīta par vienu no veiksmīgākajiem Apple iPhone noieta tirgiem. Daudzos tirgos, tai skaitā arī Japānā, iPhone 8 esot daudz pieprasītāks modelis par jauno iPhone XR.

Pagaidām par baumām uzskatāma iPhone X ražošanas atsākšana. Visticamāk, Apple izvietos no Samsung pasūtītos OLED ekrānus iPhone X modeļos.

Apple darbība un finanšu rādītāji pēdējā laikā tiek visai plaši apspriesti, jo uzņēmums īsā laikā uzrādījis rekordaugstu akciju cenu, kas arī paspējusi negaidīti ātri nogāzties.

21 komentāri

 1. Tāpec ka viss turējās tikai uz viena cilvēka radītu preci. Nomira un viss. Neko jaunu nespēj piedāvāt. Cik tad ilgi cilvēki pirks pirms 10 gadiem radītu pārcenotu produktu?

 2. Es teiktu, ka šī ir pat ļoti pozitīva ziņa!
  Tāpēc arī Apple tikko pieņēma lēmumu vairs neinformēt par pārdoto produktu vienību skaitu, bet tikai par peļņas datiem. Jo peļņa aug, bet pārdoto vienību skaits sarūk… Secinājumus var izdarīt katrs pats :)

  • Kad visi citi nepublisko savu ierīču pārdošanas datus, tad tas ir vienalga. Kad Apple pārstāj to darīt, tad gan vairs nav labi :)

   • Neviens jau nespieda Apple publiskot pārdotos gabalus :) Paši droši vien izlēma… jo labs un iespaidīgs PR sanāk…

 3. Protams, X var ieķert pa 800 ar kaut ko eur, kāpēc lai maksātu vairāk par principā sliktāku XR vai uz pusi vairāk par it kā labāku XS?
  Lai arī pats esmu it kā Apple fans (macbook, ipad, iphone) izlēmu vispār nemainīt telefonu (I7), jo sapratu, ka tā ir vienkārši jau zombēšana, ka nu tas jāmaina pēc gada, diviem vai cik, patiesībā piezvanīt var un ja nu iet kāds video, tad to pārsvarā klausos braucot pie stūres, par tiem pāris cm lielāks ekrāns jau patiesībā neko vidējam lietotājam nedod ar 100g smagu ego, ja ego smagāks, tad gan jāver maks vaļā :D

   • Tie ir video semināri, apmācības dažādas vai dokumentālās filmas, kur nav jāredz, ko tur rāda, bet jādzird..

    Tas pats kas radio principā.

    Un padomājiet paši, kas tieši mainās Jums lietojot telefonu, kas ir par centimetru lielākā ekrānā? Patiesībā praktiski nekas. Jums tiešām vajag novērtējumu no citiem – wow, kads Tew kruts telefons & shit un telefonu padariet par apbrīnas objektu? Abrīnojiet sevi, dabu un cilvēkus Jums apkārt, nevis lietas :)

  • Tur gan bija runa par Huawei komunikāciju aparatūru. 5G ir vispārējs standarts kā 220V maiņstrāva elektrotīkla rozetē.

 4. Tikmēr informācija no Apple: Greg Joswiak, Apple vice president of product marketing, told CNET in an interview Wednesday that the device has “been our most popular iPhone each and every day since the day it became available.”

    • Ja godīgi – neticu un manu neticību apliecina pārdotā skaita slēpšana. Paslepjam skaitu, pasakam ka dižpārdoklis un visi metīsies pirkt. Apple, tie laiki ir garām. XS ir jāmaksā XR cenā, XR SE vietā ar milzu malām un viss notiksies.

    • Tas ir labs jautājums un pareizo atbildi zina tikai Apple. Viss pārējais ir tikai spekulācijas. Pārdoto telefonu skaita nepublicēšanā interesantākais ir moments, kad tas tiek darīts, jo citi ražotāji vispār šādu informāciju nesniedz, bet Apple tikai tagad pārstāja to darīt. Bet Xr kopumā ir ļoti labs telefons.

    • Nu telefonu tikai mēnesi tirgo, mūsdienās pat vairs rindas nav pie Apple veikala dienā, kad sākas jaunā modeļa tirdzniecība. Domāju i6s vai i7 varētu būt pārdotākais visu laiku iphone, ņemot vērā, ka iphone 7 vēl joprojām oficiāli tirgo, tas ir jau 3. gads – nevar to bišķi lielāko iphone Xr vairāk pārdot pa mēnesi nu nekādi.
     Tirgus ir pārsatināts gan ar dažādību apple telefonos, gan ar citu ražotāju telefoniem, Apple ir jāsaprot, ka nebūs vairs dižpārdokļu modeļu viņiem un tas vairs nav luksus produkts, jo kā iphone 7 varēja būt luksus produkts, ja tagad to oficiāli pie Apple var nopirkt par pus cenu kā tas sākotnēji maksāja? Paši sev iešāva kājā ar to, ka atstāj vecos modeļus par zemāku cenu un padarot luksusu par atvainojos sūd..

    • Es to komentāru sapratu, ka runa ir par vienā dienā pārdoto telefonu skaitu rēķinot tieši no palaišanas pārdošanā brīža. Respektīvi, Xr katru dienu pērk vairāk ik dienu nekā citus telefonus pirmajās dienās pēc to izlaišanas.

    • Par Apple patiku uz skaitļiem, nebrīnīšos, ka tas ir visvairāk nopirktais telefons kādā konkrētā vienā sekundē – tur ļoti daudz plašu iespēju manipulēt viņiem šobrīd.

Ir ko teikt?