web analytics

Saskaņotos paziņojumus tagad varēs aizpildīt LTAB mobilajā lietotnē

Jaunākie raksti

TP-Link Tapo C310 āra kameras konkurss

Viedās drošības kameras nav nekāds jaunums, esam tās apskatījuši jau vairākas reizes, bet iepriekš neesam pārāk bieži saskārušies ar...

“Google” draud Austrālijai ar meklētāja atslēgšanu, ja valsts spiedīs maksāt ziņu izdevējiem

Iespējams, kompānijai "Google" būs jāsāk maksāt Austrālijas ziņu izdevējiem, ja valdība pieņems jaunus tiesību aktus. "Google", protams, ar šādu...

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) apkopotā statistika liecina, ka 15,9% autovadītāju nevadā līdzi saskaņoto paziņojumu, jo ir māņticīgi. Savukārt vēl 20% autovadītāju nezina, kur dabūt saskaņotā paziņojuma veidlapas. Tikai nedaudz vairāk nekā 45% autovadītāju ir pārliecināti, ka to automašīnās vienmēr līdzi ir saskaņotais paziņojums.

Lai atvieglotu autovadītāju ikdienu, LTAB izstrādājis un ieviesis mobilā saskaņotā paziņojuma funkciju aplikācijā LTAB OCTA. Jaunā aplikācijas funkcija ļaus CSNg cietušajiem ātri un ērti fiksēt negadījuma apstākļus, norādīt informāciju par iesaistītajām pusēm, apstiprināt datus un elektroniski nosūtīt tos apdrošinātājiem. Ņemot vērā, ka LTAB OCTA aplikācija piesaistīta LTAB uzturētajai OCTA datubāzei, datu ievade cietušajiem prasīs mazāk laika, jo tie saskaņotā paziņojuma protokolā ielasīsies automātiski. Turklāt aizpildītu saskaņoto paziņojumu abas puses varēs autorizēt ar elektronisko parakstu, un tas būs saistošs ikvienam apdrošinātājam.

“Lai arī kopumā saskaņotā paziņojuma popularitāte pēdējo gadu laikā ir ievērojami palielinājusies (salīdzinājumam 53,5% 2009.gadā un 63,9% šī gada pirmajos 9 mēnešos), tomēr LTAB statistika rāda, ka saskaņoto paziņojumu izmantošanas proporcija Rīgā un citos Latvijas reģionos būtiski atšķiras. Ja Latvijas lielākajās pilsētās ar saskaņotajiem paziņojumiem fiksēto CSNg īpatsvars pārsniedz 70%, tad atsevišķos lauku reģionos, īpaši Latgalē, tas ir 50% un zemāks,” informē LTAB valdes loceklis Juris Stengrevics.

Jaunā saskaņotā paziņojuma funkcija aplikācijā LTAB OCTA jau pieejama Android ierīcēm un to var lejupielādēt Google Play interneta veikalā bez maksas. Savukārt Apple viedierīču lietotājiem saskaņotā paziņojuma funkcija būs pieejama līdz ar nākamo aplikācijas atjauninājumu Apple Store vietnē. “Aicinām autovadītājus lejupielādēt LTAB OCTA aplikāciju savos viedtālruņos jau tagad, kā arī veikt nepieciešamo autorizāciju, lai iespējamā CSNg brīdī saskaņotais paziņojums būtu pa rokai,” norāda J.Stengrevics.

Kampaņas partneris Bigbank Latvija vadītājs Ģirts Kurmis  norāda: “Mēs kā banka vienmēr cenšamies izglītot klientus par nozarēm, kurās piedāvājam savus pakalpojumus. Tāpēc esam gandarīti, ka piedalāmies kampaņā, kura atklāj jaunu un inovatīvu produktu – elektroniski pieejamu saskaņoto paziņojumu. Arī mēs esam digitāli un cenšamies saviem klientiem maksimāli atvieglot ikdienas darbības, tāpēc ticam, ka jaunais veids, kādā tagad būs pieejams saskaņotais paziņojums, atvieglos daudzu cilvēku ikdienu.”

Kampaņa tiek finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanai un profilaksei paredzētajiem līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris Rode

Nez kā veidots zīmēšanas apgabals, lai uz telefona kaut ko uzzīmētu daudz maz saprotami? Kāds nav patestējis?

As

Jā, šitais ir reāli kreisi: preses relīze bez printscreen !
Printscreen nav arī google play!
Palaižot app, prasa otru telefonu, man bija slinkums prasīt kādam vēl palaist app un patestēt ērtību. Visdebīlākais būtu,ka pie CSN abi sāktu lādēt app, tad autorizēties, bakstīties un beigās app pateiktu,ka vēl vajag mobilo e parakstu,kura kādam no iesaistītajiem nav:O!
Kursoram ir uzdevums, notestet,lai mums nav jābakstas;)

itanium

Tieši tā, šoreiz mobilā lietotne tik tiešām nebija nepieciešama. Ja nepiekrītad, tad, protams, padalieties kāpēc.
Normāla, moderna un respnsīva forma webā ir daudz piemērotāks risinājums.

Jēkabs Balodis

Kā šī atšķiras no jau esošas aplikācijas?
https://www.e-accident.eu/en/

Lauris Špats

O, par šito nemaz nezināju! (un noteikti es neesmu vienīgais)

KKTK

Ļoti labi nebūs jāvadā, citādi bērns visas veidlapas sazīmēja garlaicīgos brīžos :)

Xigs

maza iespējamība, ka 2. iesaistītajam būs internet banka telefonā un kodu lietotne. parasti visi raustās tās lietas telefonā.. Doma nav slikta, bet kaut kas nav līdz galam izdomāts- personas datu autorizācija(kā minimums B iesaistītjam) ir jābūt citādam. Negribu lauzīt smadzeni, bet šis garām! Cerams izštukos, citādi lieki izkrūsti ~10kluči..

Xigs

Vēl aizmirsu piebilst, ka ar katru papildus sadaļu man apnika- dati par transportlīdzekli ar csdd DB nav sajūgti, iegādāties polisi-nu tak varēja padot jau TL datus uz apdorošinātāju mājas lapām, nevis katram bakstīt numuru, personas kodu, teh-pases datus, noteikti negadījuma fiksēšana ar nebūs vienkārša kā modinātāju uzlikt… Ja jāčikājās ar katu knipsi nu viņu.. App jēga nebija visu vienkāršot, nevis otrādi?

LAN

Un ja vēl kaut kas nocrasho vai arī iztrūkst kādam tehniskās pases informācija vai nevar autorizēties tad ir pavisam jauki. :/

Dainis

Aplikācija nav atjauninājumu jau 1,5 gadus. Par ko tas liecina? Vai nu šī apl. ir ģeniāla perfekta, vai arī viss ir tik greizi, ka neviens neredz jēgu ieguldīt darbu attīstībā.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: