5G ieviešana ikdienā ir tikai sākusies. Intel lielākais konkurents Qualcomm izziņoja savu 5G modemu viedtālruņiem pirms diviem gadiem, bet pie pircējiem tas kopā ar viedtālruņiem nonāks tikai nākamā gada pirmajā pusē.

Intel tikai tagad izziņojis XMM 8160 5G modemu, kas viedtālruņu ražotājiem būs pieejams tikai nākamā gada otrajā pusē, bet pie pircējiem viedtālruņi ar Intel XMM 8160 5G modemu nonāks ne agrāk par 2020. gadu.

Intel XMM 8160 5G modems apkalpos ne tikai 5G, bet arī 4G, 3G un pat 2G standartus. Tādējādi Intel 5G modems būs ievietojams mazāka izmēra viedtālruņos.

Intel XMM 8160 5G modems spēs nodrošināt datu pārraides ātrumu līdz 6 gigabitiem sekundē, attiecīgi XMM 8160 ir trīs līdz sešas reizes ātrāks par 4G standartu atbalstošiem modemiem viedtālruņos. XMM 8160 atbalstīs 600 MHz – 6 GHz frekvences un arī mmWave, sākot no 24 GHz.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xKrotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Kristap, pieraksti, ka tur vienā čipā kopā salikts visu līdz šim izmantoto digitālās mobilās komunikācijas standartu atbalsts – sākot no 2G (GSM) līdz 5G. Ar domu, lai var ielikt arī normāla izmēra telefonos. Info no https://newsroom.intel.com/news/intel-accelerates-timing-intel-xmm-8160-5g-multimode-modem-support-broad-global-5g-rollouts/

x
Viesis
x

uhu. citādi teikums “Tādējādi Intel 5G modems būs ievietojams mazāka izmēra viedtālruņos.” vedina domāt ka ir kautkādi ierobežojumi lielajiem izmēriem.