Google pirms aptuveni gada izlaida vienkāršotu (tajā laikā pat pārāk prastu, ja tā drīkst izteikties) datņu pārlūku un viedtālruņa atmiņas vietas atbrīvotāju Files Go. Files Go lietotne sākotnēji bija paredzēta jaunattīstības valstīm, kur dominē lēti viedtālruņi ar niecīgām atmiņu ietilpībām.

Google apgalvo, ka šobrīd Files Go katru dienu izmanto aptuveni 30 miljoni lietotāju visā pasaulē. Turklāt Files Go tiek pārsaukts par Files by Google, lai piedāvātu vēl plašākas iespējas. Files by Google turpinās palīdzēt tikt vaļā no vecām un nevajadzīgām datnēm.

Lielākais Files by Google pluss ir iespēja pārlūkot savas datnes viedierīcē bez maksas un bez reklāmām (vismaz pati Files by Google lietotne nerāda reklāmas, bet neviens nav teicis, ka Google kādu informācijas nieku neaizsūta uz saviem reklāmu serveriem).

Patīkami, ka Files by Google iesaka un ātri nodzēš liekās fotogrāfijas, iepriekš tās piedāvā dublēt Google Photos lietotnē. Tāpat Files by Google atrod dažādās saziņas lietotnēs (WhatsApp, Messenger, Slack u.c.) uzņemtās fotogrāfijas, kas izmantotas tikai vienu reizi un lieki mētājas tālruņa atmiņā.

Diemžēl Files by Google nemāk sadarboties ar mākoņdatu servisiem un tīkla šārēm, kas ir visai ierasti rīki citos datņu pārlūkos.

Files by Google vari ielādēt no Play veikala.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
hhh

izskatās pēc pamatskolnieka radīta dizaina, salīdzinot ar Apple Files: https://support.apple.com/en-jo/HT206481

Janis Alksnis

šī aplikācija taču if vismaz gadu veca

Kristaps Skutelis

Tagad beidzot smuka :)