Ķīnā bāzēts fotoaparātu aksesuāru ražotājs Yongnuo izziņojis fotoaparātu YN450 ar Android operētājsistēmu. Labā ziņa ir tā, ka Yongnuo YN450 saņēmis Canon objektīvu bajoneti.

Yongnuo fotoaparāts izmanto 16 megapikseļu 4/3 sensoru, kas nodrošina 4K video ierakstu ar 30 kadriem sekundē. Fotoaparātam varēsi uzlikt visus Canon EF objektīvus, tātad kameras iegāde varētu būt aktuāla tikai tiem, kuriem atvilktnē jau mētājas pārītis ar EF objektīviem.

Yongnuo YN450 ir 5.0 collu 1080p ekrāns, Android 7.1 Nougat, stereo mikrofons, 4000 mAh akumulators un 3.5 mm austiņu pieslēgvieta. Android nodrošinās ātru un nesāpīgu fotogrāfiju ielādi Dropbox, Google Photos, Adobe Lightroom un citos servisos.

Yongnuo YN450 pieejamība un cena pagaidām nav zināma.

3 komentāri

  1. Google varētu uzraut ko līdzīgu. Pixel kameras/krāsu tehnoloģijas apvienojumā ar normālu objektīvu varētu būt iespaidīgs rezultāts

    • priekš kam? cena nav zināma, es par to, ka beigu galā tā nebūs nekāda sviestmaize, un bilde būs nekas tāds, kā dēļ ir vērts pirkt tieši to.
      gugles knifs bija brilles, kas mainīja bildēšanas konceptu, bet ar jaunu pakaļiņu priekš esošiem objektīviem pasauli izmainīt nevarēs.

Ir ko teikt?