Xiaomi tikko izziņojis kopš vasaras gaidīto Mi Mix 3 viedtālruņa modeli. Xiaomi Mi Mix 3 piedāvā niecīgas apmales ap ekrānu – ekrāna laukuma attiecība pret kopējiem viedtālruņa izmēriem ir 93%. iPhone XS šis pats parametrs ir 83%, Galaxy Note9 – ap 83.4%.

Xiaomi Mi Mix 3 ir FHD+ AMOLED ekrāns, šobrīd jaudīgākais Snapdragon 845 procesors, kas nāk kopā ar 6 GB, 8 GB vai pat 10 GB RAM. Xiaomi Mi Mix 3 10 GB RAM modelis nebūs plaši pieejams, 10 GB RAM slēpjas Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City ierobežotas pieejamības versijā, kas saņems arī 10 W Qi bezvadu uzlādi.

Xiaomi Mi Mix 3 pašiņu kameras (24 + 2 megapikseļi) paslēptas aiz lejup noslidināma ekrāna. Tiek uzskatīts, ka Oppo Find X motorizētā kameras izbīdīšana ir pārlieku trausla. Xiaomi Mi Mix 3 aizmugurē ir divas 12 megapikseļu galvenās kameras.

Ekrāna paslidināšana nav nemaz tik vienkārša – Xiaomi Mi Mix 3 īpašniekam tikai nedaudz jāpaslidina ekrānu uz leju, lai atlikušo ceļu ekrānu uz leju slidinātu magnētisks mehānisms. Xiaomi uzsver, ka mehānisms izturēs vismaz 300 000 slidināšanas reižu.

Xiaomi Mi Mix 3 6 GB RAM + 128 GB atmiņas versija maksās ap 480 eiro, 8 GB RAM maksās 580 eiro, bet par 10 GB RAM nāksies atdot vismaz 720 eiro. Xiaomi Mi Mix 3 būs pieejams Ķīnā 1. novembrī, citās valstīs viedtālrunis nonākšot kaut kad vēlāk. Gaidāma arī Xiaomi Mi Mix 3 versija ar 5G.

41 komentāri

  1. 720 eiras par ķīnieti ar 2 gadu dzīves ciklu (kur te raksts par googles centieniem uzspiest apdeitus 2 gadu garumā). apple arī ir jukuši, bet tad laikam es izvēlos viņus – vizmaz neizleks pa hieroglifam un datus vāks uz us, nevis cn adresēm)

  2. Nez, speciāli upurēt ūdensizturību, akumulatora izmēru un veidot gružus “ēdošu” mehānismu – lai tikai dabūtu ekrānu pa visu priekšu, nešķiet prātīgs risinājums. Es tik un tā dodu priekšroku monolītam, ūdensizturīgam risinājumam, un itin labi sadzīvoju ar to ka manam telefonam 93% no virsmas nenosedz ekrāns.

    • Te jāatceras, ka ne visi izmanto pašiņu kameras, daži neizmanto ikdienā, daži vispār. Manuprāt, priekš retajām reizēm, kad tā ir nepieciešama, visai lielisks veids.

Ir ko teikt?