web analytics

Patriot laidis klajā jaunās Viper RGB DDR4 atmiņas

Jaunākie raksti

Toyota Yaris pasludināta par Eiropas Gada auto 2021

Žūrija, ko veido 59 autožurnālisti no visas Eiropas, ceturtās paaudzes Yaris šo titulu piešķīra 21 gadu pēc Toyota pirmās...

ASUS RT-AX82U apskats – Wi-Fi 6 maršrutētājs ar RGB apgaismojumu

Apskatam šoreiz saņemts ASUS RT-AX82U Wi-Fi 6 maršrutētājs, ko pašam ASUS ir tieksme dēvēt par gandrīz budžeta klases Wi-Fi...

“DJI” iepazīstina ar jaunu FPV dronu, kas nāk komplektā ar īpašām brillēm un uzņems 4K video

Kompānija "DJI" izziņojusi jaunu FPV ("First Person View") bezpilota lidaparātu, kas lietotājam sola vēl nebijušu drona pilotēšanas pieredzi. Šis...

Citadele gatavojas izaugsmei, investējot nCino banku operētājsistēmas infrastruktūrā

Mākoņtehnoloģiju banku un digitālās transformācijas risinājumu celmlauzis globālajā finanšu pakalpojumu nozarē nCino, Inc., (NASDAQ: NCNO) šodien paziņoja, ka Citadele...

Hakeri šobrīd ir uzlauzuši gandrīz visas iPhone iOS versijas

Zināmo hakeru komanda, kas darbojas ar vārdu "unc0ver" ir aktīvi Apple ekosistēmas uzlauzēji, jo jau šobrīd viņu izstrādātais rīks...

Amerikāņu ražotājs, Patriot, viens no visātrākās veiktspējas atmiņu, kā arī SSD, spēļu aksesuāru un flash datu glabāšanas ierīču ražotājiem, saviem klientiem piedāvā iegādāties pavisam jaunas Viper RGB sērijas DDR4 atmiņu komplektus. Jāsaka, ka Patriot “Viper” spēļu segmentam veltītais zīmols ir atzīts visā pasaulē, esot cienīgs spēlētājs Gaming atmiņu ražotāju līgā, sacenšoties ar mūsu platuma grādos līdz šim biežāk dzirdētajiem Kingston HyperX, Crucial Ballistix un Corsair Vengeance.

Patriot Viper RGB atmiņas moduļi ir izstrādāti tādu lietotāju vajadzībām, kas aizraujas ar datoru tehnikas veiktspējas maksimizēšanu, tajā pat laikā rūpējoties par sistēmas darbības stabilitātes saglabāšanu. Viper RGB sērijas atmiņas moduļi ir pilnībā optimizēti darbam ar jaunākajām Intel (100. un 200. procesoru sērija) and AMD (300. Procesoru sērija) platformām, apvienojumā ar mūsdienīgo ārējā siltuma izkliedēšanas plāksnēm (heatshield).

Jaunais priekšējā panela dizains ir ražots no augstākās kvalitātes alumīnija un projektēts tā, lai nodrošinātu nevainojamu siltuma izkliedēšanu, kas ļauj nodrošināt lielāku stabilitāti, sistēmai strādājot lielas slodzes apstākļos. Viper RGB atmiņa ir izstrādāta ar pielāgotu iespiedshēmas plati (PCB), kas ļauj nodrošināt labu signāla integritāti stabilai spēlēšanai, vienlaicīgi lietotājam ļaujot paaugstināt atmiņas moduļa ātrumu ar virstaktēšanas funkciju.

Lai arī pēdējā gada laikā Patriot Viper četru produktu sēriju ātrās veiktspējas atmiņas visbiežāk tikušas pielietotas kriptovalūtu rakšanas nolūkos, tomēr to pamat pielietojums ir un paliek datorspēlēm paredzētie datori. Šodien nikns geimera dators vairs nav iedomājams bez RGB apgaismojuma. Viper RGB atmiņas modulim piemīt unikāli dizaina elementi, bet visievērojamākais, kas to atšķir no citiem spēļu atmiņu moduļiem, ir tā siltuma atvairīšanas plākšņu dizains – uz katra no atmiņas moduļiem attēlota ikoniska odzes galva. Ar burvīgajiem leņķiem un lineāro estētiku Viper RGB sērijas priekšpusi iedvesmojis Viper zīmola logotips. Arī citi Viper atmiņas moduļi, Viper LED un Viper 4, var lepoties ar īpašo moduļu priekšpuses dizainu, kas to atšķir no industrijā visai pierastajiem, samērā vienmuļajiem taisnstūriem.

Viper specializētā programmatūra ļauj lietotājam izvēlēties vienu no pieejamajiem apgaismojuma profiliem – Viper, breathing, heartbeat, raindrop vai arī izveidot līdz pat 5 saviem, speciāliem apgaismojuma profiliem! Kas ir vēl svarīgāk, šo profilu konfigurācija ir padarīta tik vienkārša, lai lietotājs viegli spētu to sasinhronizēt ar savu spēļu datora citu komponenšu apgaismojumu.

Viper RGB sērijas produkti ir pilnībā savietojami ar pasaulē vispopulārākajām mātesplašu programmatūras aplikācijām (tādām kā MSI Mystic Light Sync; Gigabyte RGB Fusion; Asus Aura Sync uc), ļaujot nodrošināt augstāk minēto sinhronizāciju. Vēl jo vairāk, lietotājam nepieciešams atsevišķi izmantot Viper programmatūru tikai ļoti specifiskos gadījumos, ja nepieciešamas divas dažādas apgaismojuma vadības funkcijas – atmiņas modulim un mātesplatei. Visādos citādos gadījumos atmiņas moduļu RGB apgaismojums tiek konfigurēts mātesplates programmatūrā –  vienlaicīgi ar visu pārējo datora komponenšu RGB apgaismojumu.

Visas četras Viper atmiņu sērijas (Viper RGB, Viper LED, Viper 4 un Viper Elite) ir pilnībā savietojamas ar Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile). XMP 2.0 ir paredzēts atmiņas ātruma un taiminga iestatījumu uzstādīšanai, lai sasniegtu visaugstāko iespējamo veiktspēju un vienlaikus nodrošinātu vislabāko sistēmas darbības stabilitāti.

Patriot Viper RGB sērijas DDR4 atmiņu moduļi ir pieejami veselās 5 ātruma frekvencēs, lai nodrošinātu lietotājam plašas izvēles iespējas, risinot tādus uzdevumus kā plānveida datora komponenšu upgrade vai arī pavisam jauna datora iegāde. Patriot Viper RGB atmiņu moduļu apjoms ir 16GB (2x8GB), savukārt to ātrums svārstās no 2,666 MHz līdz pat pavisam augstai 4,133MHz frekvencei.

Vairāk informāciju par Viper RGB sērījas DDR4 atmiņas moduļiem varēsiet atrast ražotāja mājas lapā: https://www.viper.patriotmemory.com/viperrgbdram

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Vai atmiņu ar tādu ātrdarbību var nopirkt arī bez visiem tiem blingiem? Nupat lasījām kopā pagaldes “kārlīti” (Remarka “3 draugus” lasījušie sapratīs) čomam video renderēšanai un spēlēm bez pretenzijām uz blingiem un spīdēšanu. Viss, kas pēc jaudas kļūst interesants, ir ar līkiem stūriem, spīd un laistās.

digitalk
eerks

Kas liedz iemest tos ramus slēgtā datorkastē, kur saule neiespīd vai arī pēc vecās modes dators stāv uz balkona plauktā bez kastes, lai labāk “dzesētos” un bail, ka žagatas nozags?

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: