Šobrīd tikai retais ir ticis pie sava 14 nm Intel 8. paaudzes Coffee Lake procesora, kaut arī Intel pirmos Coffee Lake procesorus izziņoja 2017. gada oktobra sākumā. Intel nesen atzina, ka ir pamatīgas problēmas ar procesoru ražošanu un piegādi. Bet Intel ir pasteidzies, lai pasauli aplaimotu ar vismaz informāciju par 9. paaudzes procesoriem.

Intel 9. paaudzes Coffee Lake Refresh procesori iesākumā būs sekojoši: sešu kodolu Core i5-9600K, astoņu kodolu Core i7-9700K un dārgākais astoņu kodolu Core i9-9900K. Tīmeklī jau atrodama kurnēšana, ka jaunie Intel 9. paaudzes procesori vēl arvien ir pamatā ar Skylake arhitektūru. Šī procesoru paaudze būtu saucama par trešo Skylake atjauninājumu.

Coffee Lake Refresh procesori atnesuši papildus kodolus, augstākas takts frekvences un lielāku L3 kešatmiņu. Core i9-9900K ir astoņi kodoli un 16 pavedieni, tas saglabājis 95W TDP, nodrošinot 3.6 GHz takts frekvenci (5.0 GHz Turbo).

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps SkutelisPēteris PētersonsAgris DūmiņšElvis Meisters Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Elvis Meisters
Guest
Elvis Meisters

Nez starp i7 un i9 ir tik liela starpība lai maksātu ~200 eur vairāk?

Agris Dūmiņš
Guest
Agris Dūmiņš

i7 vairs nav hyper treading.

Pēteris Pētersons
Guest
Pēteris Pētersons

Kāpēc nekur nav izziņots par to ka intelis ir pieķerts viltojot rezultātus savam i9-9900k ?
https://www.youtube.com/watch?v=CL-JFh9BzH8

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Ziņu redzēju, bet nepievērsu tai pārlieku lielu vērību, jo visiem ražotāju iniciētiem benčmārkiem ticēt uz vārda nevajadzētu.