Microsoft īsti neveicas ar Windows 10 atjauninājumiem – parasti Windows 10 lielie atjauninājumi sabojā kādu programmatūras niansi, kādu paziņojuma piegādi, bet gandrīz nekad nav dzirdēts par lielākām Windows 10 atjauninājumu problēmām. Jaunākā informācija norāda, ka šajā rudenī ar Windows 10 October 2018 Update viss neiet tik gludi.

Vairāki lietotāji pēc Windows 10 October 2018 atjauninājuma uzstādīšanas ziņojuši par datu dzēšanu no datora. Datu pazuduši no Documents, Photos, Music un citām datu mapēm. Tā dēvētais atjauninājuma rollback (atgriešanās stāvoklī pirms atjauninājuma uzstādīšanas) neatgriez pazudušās datnes. Datu zudumu apmēri esot dažādi, kāds lietotājs pat ziņojis par aptuveni 220 GB zaudētu datu.

Microsoft šobrīd esot liedzis automātiski uzstādīt atjauninājumu datoros ar noteiktiem Intel audio draiveriem (versijas no 10.25.0.3 līdz 10.25.0.8.), kas varētu būt vainīgi datu dzēšanā no lietotāju datoriem. Microsoft pagaidām nav darījis neko, lai lietotāji manuāli neuzstādītu Windows 10 October 2018 atjauninājumu datoros ar Intel audio draiveriem.

5
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ArmandsArtūrs GailisJānisMārtiņš VācietisAleksis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Aleksis
Guest
Aleksis

Izasi šito telefonā, ieslēdz datoru un tur priekšā “Working on updates, yor pc will restart several times”

Mārtiņš Vācietis
Guest
Mārtiņš Vācietis

Nu varbūt tik traki nemaz nav un runa ir tikai par Downloads mapi, kura tagad ir iekļauta win cleanup procesos un kāds rūdīts atmiņas brīvās vietas fans būs pēc upgreida nelasot atķeksējis visu cleanup! :D

Jānis
Guest
Jānis

Man viss kārtībā, laikam palaimējās šoreiz*

Artūrs Gailis
Guest
Artūrs Gailis

Tas apdeits vairs nav pieejams. “We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809) for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating.”

Armands
Guest
Armands

Man darbā uz diviem kompjiem (dažādi dzelži) pēc pagājušā rudens atjauninājuma “pazuda” visas instalētās programmas. Faili bija vietā bet registry un shortcuti bija sajāti, Pēc rollback viss atkal bija vietās.