Jaunajai iPhone sērijai ir ļoti labas kameras, tomēr iPhone XS Max nespēj konkurēt ar Huawei P20 Pro kameras iespējām. Protams, DxOMark veiktie testi ne vienmēr atbilst tam, ko ikdienā vēlas redzēt un izjust parastais lietotājs.

DxOMark Mobile testos iPhone XS Max saņēmis 105 punktus, kamēr Huawei P20 Pro vēl arvien turpinās būt DxOMark karalis ar 109 punktiem. Jāatzīmē, ka DxOMark punkti tiek izrēķināti no visai daudziem atsevišķu foto, video, zibspuldžu, palielinājuma (optiskais un hibrīdais zooms) un citiem kameras nianšu testiem.

iPhone XS Max piekāpjas attēlu detalizācijā Huawei P20 Pro un Samsung Galaxy Note9, bet iPhone XS Max spēj piedāvāt plašu dinamisko diapazonu, košas krāsas un lielisku attēla stabilizāciju kopā ar ātru un precīzu autofokusu.

Reklāma

14
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Kristaps SkutelisJukumsUldis KrastiņšUldis M.Valērijs Tihonovs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Igors
Viesis
Igors

Iespējams, ka P20Pro kameras hardware ziņā ir labāks, taču softa ziņā iphone ir lielu soli priekšā. Salīdzinot p20pro un iphone x (nevis xs), side-by-side, iphone bija labāka bilde kā p20pro (auto režīmā). Un jāatceras, ka software daļa kamerai ir tikpat svarīga kā hardware, ko ļoti labi parāda pixel 2xl

Skābene
Viesis
Skābene

Zāģis salīdzinošajos testos ir un paliek zāģis, pieņem to un dzīvo tālāk! ;)

Frants
Viesis
Frants

Ābolistiem konkrēts abloms ! :) :) :)

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Par ko abloms? Par to, ka telefonam ir ļoti laba kamera?

Valērijs Tihonovs
Viesis
Valērijs Tihonovs

Laba, bet ne tik laba kā konkurentiem

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tie rezultāti ir tik līdzīgi, ka, ja neskaita kaut kādu triecienu pašapziņai, reāli praksē visu trīs flagmaņu kameras ir līdzīgi labas. Vienam telefonam labāks rezultāts vienos apstākļos, citam citos.

Uldis M.
Viesis
Uldis M.

Jā, tā ir ka DxOMark summē rezutātus ļoti dažādās disciplīnās, līdz ar to kopējais rezultāts nenozīmē ka vienādos apstākļos telefons būs pārāks par zemāku kopējo rezultātu ieguvušu telefonu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tieši tā. Es jau dažus gadus vispār uzskatu, ka visi dārgie flagmaņtelefoni ir aprīkoti ar ļoti, ļoti labām kamerām (cik nu labas tādā ierīcē var ielikt) un kameras sniegums ir līdzīgs.

Jukums
Viesis
Jukums

Jāā, 1600 € vērts klucis un nespēj pārspēt ķīniešus. Go home Apple.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Aha, kādreiz bija tāds Vertu, kam telefoni maksāja desmitus tūkstošu eiro un to kameras bija ļooooooooooooti viduvējas. Tāpēc tādam komentāram par “1600 € vērtu kluci” ir maz pievienotās vērtības.

Uldis Krastiņš
Viesis
Uldis Krastiņš

Uzsvars uz to ka bija

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Un mans uzsvars ir uz to, ka cena pati par sevi neko nenosaka.

Jukums
Viesis
Jukums

Vertu dzīvojās tajos laikos, kad cilvēki nebija koncentrējušies uz kamerām. Tās bija sliktas visiem tālruņu ražotājiem.
Tagad ir citi laiki un standarti.
Par ~ 1000€ lielāka cena nekā konkurentam, kurš uzrādījis labākos rezultātus testā, pēc kura tomēr vadās liela daļa pircēju mūsdienās, ir tomēr neadekvāta. Trūkst attaisnojumu, lai prasītu maksāt tik daudz par savu produktu. Lūk arī PVN komentāram.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Cilvēki visos laikos ir bijuši koncentrējušies uz kamerām, tikai Vertu ziedu laikos tehnoloģijas nebija attīstījušās tik tālu, lai kameras telefonos būtu kaut cik spējīgas. Plus, Vertu nebija ne zināšanu, ne līdzekļu, lai kameru (vai vispār telefona funkciju) jomā konkurētu ar jau toreizējiem šīs jomas līderiem Apple un Samsung.