web analytics

HP izziņo anti-vegānu klēpjdatoru Spectre Folio

Jaunākie raksti

Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X|S apskats

Pagājušajā rudenī mēs apskatījām Seagate Game Drive for PS4, kas ļauj ērti un vienkārši paplašināt mūsu spēļu konsoles atmiņu...

Zinātnieki Islandes lavas laukos testē dronus un roverus, ko vēlāk cer izmantot Marsa izpētē

Arizonas Universitātes zinātnieku komanda Islandes lavas laukos izmēģina jauna koncepta dronus un roverus, ko vēlāk varētu izmantot arī Marsa...

“BMW” šī gada laikā plāno dubultot elektroauto pārdošanas apjomus

"BMW" apstiprinājis plānus jau šogad dubultot savu pārdoto elektroauto skaitu, salīdzinot ar pagājušā gada rādītājiem. Vācu autoražotājs, tāpāt kā...

Ričarda Brensona “Virgin Orbit” pirmo reizi sasniedz kosmosu un veiksmīgi izvieto orbītā satelītus

Ričarda Brensona (Richard Branson) uzņēmuma "Virgin Galactic" vienam no projektiem kompānijai "Virgin Orbit" izdevies pirmo reizi nokļūt līdz kosmosam...

Drīzumā komerciāli pieejami būs pirmie gandrīz pilnībā automatizētie droni

Federālā aviācijas pārvalde (Federal Aviation Administration - FAA) apstiprinājusi pirmos plašākai lietošanai domātos dronus, kuru lidināšanai nav nepieciešama tieša...HP izziņojis pasaulē pirmo klēpjdatoru, kas pilnībā klāts ar ādu. HP apgalvo, ka Spectre Folio nelīdzinās nevienam citam klēpjdatoram pasaulē.

Spectre Folio veidots kā divi-vienā klēpjdatora un planšetdatora hibrīds. HP Spectre Folio izmantoti tikai labākiem materiāli un luksusa klases dizains. Ražotājs nodēvējis Spectre Folio klēpjdatoru par tā dēvēto Always-Connected PC – dators vienmēr būs gatavs pakalpot tieši tev.

Āda izmantota ne tikai, lai nosegtu un aizsargātu klēpjdatora lielākās ārējā virsmas, bet tā kalpo arī kā dabīgas eņģes. HP Spectre Folio būs pieejams tikai vienā krāsā – Cognac Brown.

HP Spectre Folio būs pieejams ar Intel 8. paaudzes i7 procesoru (Y sērija), kā arī skanējumu nodrošinās Bang & Olufsen izstrādātie četri skaļruņi, kas vērsti pret klausītāju. HP Spectre Folio iespējams aprīkot ar 16 GB RAM un SSD tipa disku līdz 2 TB. Sākumā HP Spectre Folio būs pieejams ar divu veidu 1080p ekrāniem, bet vēlāk būs nopērkams dators ar 4K ekrānu.

HP Spectre Folio cenas sāksies no 1299 dolāriem, i5 modelis maksās 1499 dolārus.

Avotsguru3d

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ivars

Ar vegāniem uzmanīgi – viņi ir agresīvi, sāks vēl dauzīt datorveikalu logus…

Midix

Tā ir dabīgā āda? Un vai tiešām to izmanto pilnībā kā ekrāna eņģes? Kā tad ekrāns turēsies atvērts vertikāli? Nu labi, pietiks jautājumu, eju meklēt Youtube apskatus.

Lai nebūtu diskriminācijas, derētu īsts vegānu dators, ietērpts kokā … vai kāpostu lapās :D

Krotow

Datoru koka korpusā ir pilns internets – gan paštaisītās gan jau gatavās kastēs. Ir redzēts arī skarbais variants, kur “iekokoti” ir arī monitors, klaviatūra un pele.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: