HP izziņojis pasaulē pirmo klēpjdatoru, kas pilnībā klāts ar ādu. HP apgalvo, ka Spectre Folio nelīdzinās nevienam citam klēpjdatoram pasaulē.

Spectre Folio veidots kā divi-vienā klēpjdatora un planšetdatora hibrīds. HP Spectre Folio izmantoti tikai labākiem materiāli un luksusa klases dizains. Ražotājs nodēvējis Spectre Folio klēpjdatoru par tā dēvēto Always-Connected PC – dators vienmēr būs gatavs pakalpot tieši tev.

Āda izmantota ne tikai, lai nosegtu un aizsargātu klēpjdatora lielākās ārējā virsmas, bet tā kalpo arī kā dabīgas eņģes. HP Spectre Folio būs pieejams tikai vienā krāsā – Cognac Brown.

HP Spectre Folio būs pieejams ar Intel 8. paaudzes i7 procesoru (Y sērija), kā arī skanējumu nodrošinās Bang & Olufsen izstrādātie četri skaļruņi, kas vērsti pret klausītāju. HP Spectre Folio iespējams aprīkot ar 16 GB RAM un SSD tipa disku līdz 2 TB. Sākumā HP Spectre Folio būs pieejams ar divu veidu 1080p ekrāniem, bet vēlāk būs nopērkams dators ar 4K ekrānu.

HP Spectre Folio cenas sāksies no 1299 dolāriem, i5 modelis maksās 1499 dolārus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ivars

Ar vegāniem uzmanīgi – viņi ir agresīvi, sāks vēl dauzīt datorveikalu logus…

Midix

Tā ir dabīgā āda? Un vai tiešām to izmanto pilnībā kā ekrāna eņģes? Kā tad ekrāns turēsies atvērts vertikāli? Nu labi, pietiks jautājumu, eju meklēt Youtube apskatus.

Lai nebūtu diskriminācijas, derētu īsts vegānu dators, ietērpts kokā … vai kāpostu lapās :D

Krotow

Datoru koka korpusā ir pilns internets – gan paštaisītās gan jau gatavās kastēs. Ir redzēts arī skarbais variants, kur “iekokoti” ir arī monitors, klaviatūra un pele.