ASUS grasās jau nākamajā mēnesī piedāvāt trīs GeForce RTX 2070 videokartes – Turbo RTX 2070, Dual RTX 2070 un ROG Strix RTX 2070. GeForce RTX 2070 būs pieejamas ar attiecīgi trīs, diviem un vienu dzesētāju.

Jaunās RTX sērijas videokartes ir būvētas uz Turing arhitektūras, kas ir sešas reizes veiktspējīgāka par iepriekšējās paaudzes produktiem un nodrošina tādus jaunumus kā reāllaika staru izsekošanas (Ray Tracing) tehnoloģiju, mākslīgā intelekta atbalstu un programmējamas ēnošanas sistēmas atbalstu. Īsumā sakot, ar jaunajām videokartēm spēles būs vēl reālistiskākas. Patērētāju klases RTX kartēs ir iestrādāti 18.9 miljardi tranzistoru un tās sastāv no trīs atsevišķiem procesoriem: Turing SM, RT Core un Tensor Core.

Videokartes tiks veidota ASUS Auto-Extreme tehnoloģijā, kā arī tās saņems populāro DirectCU III dzesēšanas sistēmu. DirectCU III dzesēšanas sistēma neieslēdz ventilatorus, līdz videokartes temperatūra sasniedz 55 grādus. ASUS uzsver, ka videokartes arī spēļu režīmā būs klusas. ASUS GeForce RTX 2070 videokartes saņems RGB izgaismojumu, kas saderīgs ar ASUS Aura-Sync.

ASUS nav atklājis Turbo RTX 2070, Dual RTX 2070 un ROG Strix RTX 2070 videokaršu cenas. Tās būs zināmas tikai tad, kad videokartes nonāks pie mazumtirgotājiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments