Viens no senākajiem sporta pulksteņu ražotājiem Polar kādu laiku bija klusējis. Pirms pāris gadiem Polar izmēģināja laimi ar Android Wear (Wear OS) sporta pulksteni, bet tas laikam nebija pārāk veiksmīgs modelis. Tikko izziņoti divi jauni Polar sporta pulksteņi, kas atgriežas pie uzņēmuma saknēm.

Polar Vantage V un Vantage M ir GPS sporta pulksteņi, kas atbalsta vairākas sporta disciplīnas. Abos jaunajos modeļos izmantots uzlabots optiskais sirdsdarbības sensors, kas spēs nolasīt datus gandrīz vienlīdz precīzi ar pulsa jostiņu.

Dārgākais Vantage V modelis mērīs arī kaut ko, kas nosaukts par Running Rower (nav ne mazākās nojausmas, kas tas ir), bet šis parametrs esot pirmo reizi vēsturē iekļauts sporta pulkstenī.

Polar Vantage V aptuvenā cena būs ap 500 eiro (550 eiro ar sirdsdarbības jostiņu), bet Polar Vantage M cena būs ap 280 eiro.

3 komentāri

  1. Common, 500€ šitais un arī Apple tikpat!
    Kāds,kas lieto Nokia Withings HR par zem 200€, var padalīties ar pieredzi?

    • Tas vēl nav dārgais gals un šie pulksteņi ir sportam nevis pontam. Salīdzini kaut vai baterijas laiku šiem un apple watch, kas ir ļoti svarīgs faktors sporta pulksteņiem.

  2. Pievienojiet rakstā oficāli minēto baterijas laiku – dārgajam modelim 40h aktivitātes režīmā ar ieslēgtu HR un GPS, lētajam 30h.

Ir ko teikt?