DJI tikko izziņojis divus jaunus dronus Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom, kas seko ļoti populārajai 2016. gada Mavic Pro dronu sērijai. Abi jaunie dronu modeļi saņēmuši DJI izstrādāto attēla stabilizācijas sistēmu, kā arī abi droni ir savāžami, lai tos būtu ērtāk transportēt.

Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom tikuši pie uzlabotas uzbūves un būtiski klusākiem propelleriem. Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom spēj noturēties gaisā 31 minūti, bet Sport Mode  režīmā tie spēj sasniegt ātrumu līdz 72 km/h. Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom ieguvuši šķēršļu noteikšanas sensorus visās dronu pusēs. Pievienotas papildus asistējošas gaismas drona nosēšanās tuvuma sensoram, kas uzlabos Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom nosēšanos sliktākos gaismas apstākļos.

Mavic 2 Pro cena būs 1449 dolāri. Par to saņemsi Hasselblad radītu 20 megapikseļu L1D-20c kameru ar mainām atvēruma f2.8-11 objektīvu un 1 collas sensoru.

Lētākais DJI Mavic 2 Zoom maksās 1249 dolārus, tam būs 12 megapikseļu kamera ar divkāršu optisko palielinājumu un 1/2.3 collu sensoru. Abi droni spēj veikt 4K video ierakstu un uzņemt HDR fotogrāfijas.

Droni DJI mājaslapā nopērkami jau šobrīd.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments