Londonā dibinātais finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums “Revolut” šodien iepazīstināja ar īpašu metāla karti, ar kuru norēķinoties, klienti uzreiz saņems atpakaļ kontā līdz 1 procentam no pirkuma summas. Naudas atmaksu būs iespējams saņemt jebkurā no 25 sīklietotnē atbalstītajām valūtām vai kādā no 5 atbalstītajām kriptovalūtām. Norēķinoties aiz Eiropas robežas, klientiem kontā atgriezīsies līdz 1 procentam no iepirkuma summas. Norēķinoties Eiropā, kontā uzreiz atgriezīsies 0,1 procents no pirkuma summas.

Turklāt “Metal” plāna klientiem būs iespēja visā pasaulē bez maksas izņemt skaidro naudu līdz 600 eiro, tāpat viņi varēs izmantot konsjerža pakalpojumus – personīgie asistenti palīdzēs saņemt nepieciešamās biļetes, rezervācijas vēlamajos restorānos vai pasūtīt lidojumus, tāpat – sniegs padomu par dažādām apmeklētākajām vietām visā pasaulē.

Reklāma

Jaunā metāla karte ar saistītajiem pakalpojumiem maksās 13.99 EUR ik mēnesi vai 135 EUR uz gadu.

“Ar “Metal” karti un plānu iesoļojam jaunā klientu segmentā un ceram, ka tā atradīs savu vietu klientu starpā, kuri novērtē īpašu pieredzi”, – stāsta “Revolut” uzņēmējdarbības attīstības vadītājs Andris Bičeika. “Ar jauno plānu piedāvājam lielisku papildinātu ceļojumu apdrošināšanu, bet personīgā asistenta pakalpojums sevišķi palīdzēs ietaupīt laiku ceļojot – cilvēkam vairs nevajadzēs pašam tērēt laiku meklēšanas vietnēs, salīdzinot dažādus biļešu un restorānu piedāvājumus. Turklāt “Revolut Metal” kompānijai svarīgs ir jaunais ienākumu avots – sevišķi tagad, kad līdz gada beigām gatavojamies startēt Ziemeļamerikā un Āzijā”, – skaidro A. Bičeika.

Tāpat jaunā karte sniegs iespēju veikt neierobežotu valūtas maiņu un bezmaksas starptautiskos pārskaitījums, prioritātes klientu apkalpošanu visas diennakts garumā, kā arī starptautisko ceļojumu apdrošināšanu – bez medicīniskās un odontoloģijas, tajā tiks iekļauta arī apdrošināšana aizkavējušos lidojumu vai bagāžas gadījumā. Nākotnē plāna piedāvājumu starpā plānojam iekļaut arī atlaides lidostas VIP ložām, saistītos ģimenes kontus, neierobežotas virtuālās kartes un papildu piedāvājumus bezmaksas investēšanas platformai, kura jau tiek veidota.

“Priecājamies, ka, radot šo īpašo produktu, varam sadarboties ar “Revolut”. Unikālais kartes tēls un plašais piedāvājumu klāsts klientam, kopā ar visā pasaulē zināmo “Mastercard” vārdu, veido sevišķi pievilcīgu produktu īstam pasaules pilsonim”, – apgalvo Darren Deal, “Mastercard” priekšapmaksas karšu vadītājs Apvienotajā Karalistē un viceprezidents Īrijā.

“Revolut Metal” karti iespējams izmantot arī bezkontakta norēķiniem, bet tās dati ar lāzeru ir iegravēti kartes aizmugurējā daļā. “Kartes dizainam veltījām sevišķi daudz uzmanības, jo tā vispusīgi ir īpašas klases produkts”, – apgalvo A. Bičeika. Jaunā, 18 gramus smagā karte, sver pat trīs reizes vairāk par parasto karti un ir izgatavota no nedalītas stiprināta tērauda loksnes, izmantojot dimanta urbi, bet krāsa uz kartes uzklāta izmantojot fiziskās tvaiku depozīcijas pārklājumu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Juris

Vēl joprojām nav Apple pay atbalsta, kaut gan solīja to šomēnes. :(

Deniss Lemss

Parasta Revolut karte kuru cena ir 5,99euro Latvijas iedzīvotāji var saņemt izmantojot promolinku no facebook lapas https://www.facebook.com/revolutlatvija