Twitter šodien grasās pārveidot savu API (lietojumprogrammas saskarni), bet no tā cietīs lietotāji, kuri izmanto trešo pušu Twitter klientus. Jau vairāki Twitter klientu lietotņu izstrādātāji paziņojuši, ka nākas ierobežot vai atslēgt vairākas lietotāju iemīļotas iespējas.

Jau pagājušā gada decembrī Twitter paziņoja par izmaiņām, kas skars vairumu aktīvo Twitter lietotāju. Pamanāmākā izmaiņa ir tā sauktā Timeline streaming pazušana, kas ļāva lietotājam uzreiz ieraudzīt, ja kāds izvieto jaunu ziņu Twitter – pat nenācās atjaunināt lietotnes saturu. Turpmāk Twitter ļaus atjaunināt saturu aptuveni reizi divās minūtēs.

Twitter liedzis pieeju arī pašpiegādes paziņojumiem (angļu – push notifications) – trešo pušu Twitter klientu lietotāji vairs nesaņems tūlītējus paziņojumus par sarakstēm vai tevis pieminēšanu kādā ierakstā. Arī šie paziņojumi tiks piegādāti aptuveni 1 līdz 3 minūšu laikā.

Situāciju vēl sliktāku padara fakts, ka pats Twitter atteicās no macOS Twitter lietotnes uzturēšanas.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aigars Dzerviniks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Aigars Dzerviniks
Viesis
Aigars Dzerviniks

Viss būtu lieliski, ja vien Twitter mājaslapai nebūtu tik briesmīgs user experience. Tā ir, iespējams, bremzīgākā lapa pasaulē, kas ēd nenormāli daudz sistēmas resursu.