Vakar The Wall Street Journal ziņoja, ka Facebook esot uzrunājis vairākas bankas, lai Facebook iegūtu iespēju piekļūt lietotāju finanšu datiem. Tiek lēsts, ka Google un Amazon paredzēti līdzīgi līgumi ar bankām.

Facebook nācis klajā ar oficiālu paziņojumu, ka datu apmaiņa ir pārprasta – Facebook vēlas piedāvāt bankām saziņas iespēju ar klientiem Messenger platformā. Facebook jau šobrīd piedāvā šādu iespēju Singapūras Citibank klientiem.

Facebook paskaidrojis, ka pie banku datiem nevēlas un nevar piekļūt. Tā vietā Facebook Messenger tiktu piedāvāta informācija par veiktajiem pasūtījumiem, piegādes laikiem un līdzīgu informāciju, kas būtu noderīga lietotājiem. Facebook Messenger banku klientiem piedāvātu sākotnēji sazināties ar čata robotiem, bet, ja jautājums nebūs atrisināms robotam, Facebook Messenger pārvirzītu saraksti uz klientu apkalpošanas speciālistu.

Bankas pagaidām ir piesardzīgas, jo Facebook un Messenger nespēj nodrošināt klienta identifikāciju. Līdz ar to šādā saziņas ceļā var atrisināt tikai vispārīgus jautājumus, kas parasti atrodami banku mājaslapās.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
stopfakenews Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
stopfakenews
Guest
stopfakenews

Tad jau Wall Street Journal raksta feikus!