Windows 10 operētājsistēma ir bieži un pamatoti lamāta par piespiedu atjauninājumu (Forced Updates) instalēšanu – Windows 10 ar datora pārstartēšanu dara, kā tam ienāk prātā. Turpmāk Microsoft plāno izmantot mašīnmācīšanos, lai Windows 10 noprastu, vai lietotājs šajā mirklī aktīvi izmanto datoru.

Windows 10 uzlabos pārstartēšanās pieprasījumu sistēmu, tā pielāgosies lietotāja vajadzībām. Microsoft apgalvo, ka Windows 10 turpmāk vairs neuzspiedīs pārstartēšanos pēc atjauninājuma, tā tiks veikta laikā, kad netraucē lietotājam. Microsoft iet vēl tālāk – dators ne tikai zinās, vai tu to šobrīd aktīvi izmanto. Microsoft uzsver, ka dators mēģinās noteikt, kad aizej kafijas pauzē uz 10 minūtēm.

Pagaidām Microsoft piedāvās uzlaboto pārstartēšanās sistēmu tikai Windows Insider testētājiem. Pie gala lietotājiem uzlabojums varētu atnākt līdz ar rudenī gaidāmo lielo Windows 10 atjauninājumu (kas, protams, tiks uzstādīts tavā datorā pēc vecās piespiedu pārstartēšanās shēmas).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.
Uldons

Varbūt netērēt resursus un laiku uz mašīnmācīšanos, bet uzbāzīgi kā Apple jautāt – tagad, vēlāk vai rīt? Bez iespējas atcelt pa visam. Efektīvi, jo apnīk atlikt un lietotājs atrod brīdi, kad ir tam gatavs!

digitalk

redz, atšķirībā no aizgrauztiem 13% deskopa OS, m$ ir 82%, un viņi jau mēģināja diktēt savus noteikumus. tieši dēļ milzīgā negatīvisma viļņa mēģina izlocīties, bet tu jau to zinātu, ja būtu izlasījis raksta pirmo rindkopu.