Tā dēvētās mākoņdatu uzkrāšanas tehnoloģijas pavērušas mums iespēju nenoslogot savus datorus un prātus ar fotogrāfiju, dokumentu un cita veida datu glabāšanu. Bet ko darīt, ja vēlies savus datus izgūt no viena servisa, lai ielādētu citā? Šobrīd nākas visu lejupielādi un augšupielādi veikt manuāli ar datora palīdzību.

Google, Microsoft, Twitter un Facebook metušies uz vienu roku, lai izstrādātu Data Transfer Project, kas mums nākotnē palīdzēs pārcelt datus no dažādām platformām, neiesaistot galddatoru un vairāku stundu manuālu ņemšanos ap datu kopēšanu. GitHub jau šobrīd izvietots Data Transfer Project, bet to vēl neiesaka izmantot (tev pašam uz sava datora nāksies darbināt Data Transfer Project demo serveri).

Reklāma

Data Transfer Project spēj kopēt datus no Google, Microsoft, Twitter un Facebook, kā arī no Flickr, SmugMug, Instagram un Remember the Milk.

Nākotnē no Data Transfer Project tiek gaidītas iespējas pārcelt visus datus no Microsoft OneDrive uz Google Drive ar pāris klikšķu palīdzību. Pagaidām Data Transfer Project nav iesaistījušies vairāki lielie tirgus spēlētāji – Amazon, Apple, Dropbox, Mega un citi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edgars

Patiesībā pat nāk jautājums kāpēc tik vēlu nāk šis koncepts. Izsenis jau tāda metode figurē

madarasaule

Metode?

Ilmārs

Jums Madara uzvārds ir Saule. Bet raksturā arī kkas no saules īpašībām?