Tā dēvētās mākoņdatu uzkrāšanas tehnoloģijas pavērušas mums iespēju nenoslogot savus datorus un prātus ar fotogrāfiju, dokumentu un cita veida datu glabāšanu. Bet ko darīt, ja vēlies savus datus izgūt no viena servisa, lai ielādētu citā? Šobrīd nākas visu lejupielādi un augšupielādi veikt manuāli ar datora palīdzību.

Google, Microsoft, Twitter un Facebook metušies uz vienu roku, lai izstrādātu Data Transfer Project, kas mums nākotnē palīdzēs pārcelt datus no dažādām platformām, neiesaistot galddatoru un vairāku stundu manuālu ņemšanos ap datu kopēšanu. GitHub jau šobrīd izvietots Data Transfer Project, bet to vēl neiesaka izmantot (tev pašam uz sava datora nāksies darbināt Data Transfer Project demo serveri).

Data Transfer Project spēj kopēt datus no Google, Microsoft, Twitter un Facebook, kā arī no Flickr, SmugMug, Instagram un Remember the Milk.

Nākotnē no Data Transfer Project tiek gaidītas iespējas pārcelt visus datus no Microsoft OneDrive uz Google Drive ar pāris klikšķu palīdzību. Pagaidām Data Transfer Project nav iesaistījušies vairāki lielie tirgus spēlētāji – Amazon, Apple, Dropbox, Mega un citi.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IlmārsmadarasauleEdgars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Edgars
Viesis
Edgars

Patiesībā pat nāk jautājums kāpēc tik vēlu nāk šis koncepts. Izsenis jau tāda metode figurē

madarasaule
Viesis
madarasaule

Metode?

Ilmārs
Viesis
Ilmārs

Jums Madara uzvārds ir Saule. Bet raksturā arī kkas no saules īpašībām?