Samsung dārgā gala viedtālruņi nu jau vairākus gadus ir izdevušies patiešām labi un noteiktos aspektos pārspēj tiešos konkurentus. Tomēr Samsung (un arī citu Āzijas ražotāju) prātus ir saēduši mazvērtības kompleksi un tie turpina kāpt uz vecajiem grābekļiem un sevi pazemīgi salīdzina ar iPhone. Pietiek! Beidziet taču sevi apkaunot!

Es runāju par jaunajām Samsung “Ingenius” sērijas reklāmām, kurās tiek attēlots kā Apple veikala konsultants skaidro kā iPhone atšķiras no Galaxy S9 viedtālruņa. Kā varat iedomāties, tiek atražoti visi banālie stāsti par to, ka Galaxy S9 joprojām ir austiņu pieslēgvieta, tas spēj ātrāk lejuplādēt datus un uzlādēt bateriju.

Ko tu domā par šiem video?

6 komentāri

  1. Es neesmu baigais mārketinga guru, bet man šī Samsung sevis salīdzināšana ar iPhone nešķiet pārliecinoša. Tādas reklāmas parasti panāk tikai pretēju efektu. Varbūt Samsung mārketinga ļaudis zina ko dara, bet šeit laikam ir aizšauts garām.

  2. Sevis slavināšana uz citu fona mani nekad nav uzrunājusi un šķiet sevis degradējoša. Uzreiz gribas uzzināt, a kā tur ir ar citām lietām, kuras nesalīdzina. Visdrīzāk, ka sliktāk kā produktam ar kuru salīdzina.
    Jau no laika gala nav saistījis Samsung, uzzinot visādas kakas, kas velkas līdz viņu biznesam. Tā, ka Samsung šādas reklāmas, manuprāt, piederās.

Ir ko teikt?