Samsung dārgā gala viedtālruņi nu jau vairākus gadus ir izdevušies patiešām labi un noteiktos aspektos pārspēj tiešos konkurentus. Tomēr Samsung (un arī citu Āzijas ražotāju) prātus ir saēduši mazvērtības kompleksi un tie turpina kāpt uz vecajiem grābekļiem un sevi pazemīgi salīdzina ar iPhone. Pietiek! Beidziet taču sevi apkaunot!

Es runāju par jaunajām Samsung “Ingenius” sērijas reklāmām, kurās tiek attēlots kā Apple veikala konsultants skaidro kā iPhone atšķiras no Galaxy S9 viedtālruņa. Kā varat iedomāties, tiek atražoti visi banālie stāsti par to, ka Galaxy S9 joprojām ir austiņu pieslēgvieta, tas spēj ātrāk lejuplādēt datus un uzlādēt bateriju.

Ko tu domā par šiem video?

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LANbombelatsKristaps SkutelisUldonsPuika Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Guntis Coders
Guest
Guntis Coders

Izskatās, ka gribat, lai komentāros sākas balto un melno (Ok, zaļo un oranžo) strīdi :)

Uldons
Guest
Uldons

Precīzi! Kā vienmēr. kursors.lv iet pa pēdām tomstv joki un citiem super mēdijiem.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Mēs ejam tur, kur iet pasaules tehnoloģiju gigants Samsung. Ja tas iet greizā virzienā, tur ejam arī mēs :)

Puika
Guest
Puika

Es neesmu baigais mārketinga guru, bet man šī Samsung sevis salīdzināšana ar iPhone nešķiet pārliecinoša. Tādas reklāmas parasti panāk tikai pretēju efektu. Varbūt Samsung mārketinga ļaudis zina ko dara, bet šeit laikam ir aizšauts garām.

bombelats
Guest
bombelats

Sevis slavināšana uz citu fona mani nekad nav uzrunājusi un šķiet sevis degradējoša. Uzreiz gribas uzzināt, a kā tur ir ar citām lietām, kuras nesalīdzina. Visdrīzāk, ka sliktāk kā produktam ar kuru salīdzina.
Jau no laika gala nav saistījis Samsung, uzzinot visādas kakas, kas velkas līdz viņu biznesam. Tā, ka Samsung šādas reklāmas, manuprāt, piederās.

LAN
Guest
LAN

Njā, laikam Hlamsung lietotāji ir baigie torrentu kačātāji un melomāni… :D