Apple 2018. gada MacBook Pro paaudze saņēmusi iespēju nodrošināt lielāko daļu videospēļu entuziastu un virtuālās realitātes cienītāju nepieciešamības ar ārējo videokarti. Apple sadarbībā ar Blackmagic izstrādājusi ārējo videokarti, kas bāzēta uz AMD Radeon Pro 580 ar 8 GB.

Apple apgalvo, ka ārējā videokarte nodrošina 2.8 reizes lielāku veiktspēju par 15 collu MacBook Pro piedāvāto un pat 8 reizes lielāku jaudu par 13 collu MacBook Pro videokartes iespējām. Ārējai videokartei ir divas Thunderbolt 3 USB Type-C pieslēgvietas, četras USB 3.0 pieslēgvietas un viena HDMI pieslēgvieta. Ar ārējo videokarti varēsi uzlādēt savu iPhone un MacBook datoru.

Apple un Blackmagic videokarte ir pirmā ārējā videokarte, kas atbalsta Thunderbolt 3 un attiecīgi arī LG 5K ekrānus, ko Apple iesaka izmantošanai kopā ar saviem datoriem. Apple un Blackmagic videokartes cena ir 695 eiro, tā būs iegādājama Apple tiešsaistes veikalos Eiropā no nākamās nedēļas.

3 komentāri

  1. Šī opcija nav limitēta tikai 2018.gada MBP, bet ir pieejama visiem, kam ir Thunderbolt 3, tai skaitā jau no 2016.gada.

Ir ko teikt?