MEMOMATE mēģinās apgāzt veco labo teicienu – kas der visam, tas neder nekam.

Pagaidām sevi neafišējoša domubiedru grupa ir izsludinājusi pieteikšanos uz Indiegogo pūļa finansēšanas kampaņu ar mērķi novest līdz ražošanai gadžetu, kas sevī apvieno 10 000 mAh powerbank, bezvadu uzlādes paliktni un digitālo blociņu ar e-papīra displeju, uz kura veiktās piezīmes varēsi sinhronizēt ar populārākajiem mākoņservisiem vai savu tālruni.

Zinot, cik dīvainām ierīcēm ir izdevies ieraudzīt dienas gaismu, pateicoties pūļa finansējumam, nebrīnītos, ja šo interesanto un daudzfunkcionālo gadžetu arī izdotos novest līdz ražošanai. Pati mēdzu izmantot papildus akumulatoru garākos izbraucienos pie dabas krūts un arī e-ink piezīmju blociņš vienmēr ir bijis manā wishlistē (valodniekiem paskaidrošu – wishliste nav gluži vēlmju saraksts; tur atrodas arī daudzas lietas, ko nevajag, bet gribās.). Arī bezvadu lādēšanas paliktņi pagaidām nespēj uzsākt pārliecinošu uzvaras gājienu.

Pagaidām, kamēr izsludināta pieteikšanās, nekas netiek ziņots par ierīces prognozēto cenu. Vai Tevi interesētu šāda ierīce?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Upenieks

Protams, neinteresētu

digitalk

dīvains paskaidrojums valodniekiem – vēlmes tieši tāpat ietver lietas, kuras gribas, bet nav nepieciešamas. bet atbildot uz jautājumu – šāds kombains ne ar ko neuzrunā.

madarasaule

Nē, tas vairāk bija tieši par anglisko wishliste.

Kartupelis3

varbūt tiem, kam gribās Note, bet iesprūduši iOSā :) Man liekas, ka būtu jēdzīgi rokas soma/portfelis, kurā integrēta tā qi uzlāde – iemet telefonu somā (kaut vai ieliec tam paredzētā ērtā kabatiņā), un telefons bik palādējas. Čakars pēc tam lādēt somu, bet varbūt nav tik traki pie 10 Ah.. neliels domu lodojums pa tēmu: attīstītam nedaudz tālāk to draņķi uztaisot 1. baltu kā kindle 2. integrētu grāmatu/doc lasīšanas iespējas. Joprojām mēģinātu izvairīties no procesoriem utt – visu vada/rēķina/apstrādā telefons. Draņķis piestiprinās telefonam aizmugurē – līdzīgi kā tie battery cover, bet uz kādu klikšķa vai magnēta mehānismu, bet lādējas caur Qi… Read more »