Lai arī dažādu tiešsaistes servisu uzlaušanas notiek ik dienu, tomēr par tām parasti tiek klusēts vai arī sniegtā informācija ir ļoti nepamanāma un vispārīga. Īsāk sakot, tev, visticamāk, nav ne mazākās nojausmas, vai tavi dati ir drošībā.

Have I Been Pwned serviss ir apvienojis spēkus ar Mozilla, lai ietvertu Firefox jaunu iespēju Firefox Monitor – tūlītēju paziņojumu, ja kāds tiešsaistes serviss, kurā esi reģistrējies, ir uzlauzts.

Tev atliks tikai ievadīt Firefox Monitor savas e-pasta adreses, lai tas pētītu tiešsaistes servisu uzlaušanas pazīmes un pēcāk ziņotu par apdraudējumu, un nepieciešamību mainīt paroles. Firefox Monitor uzreiz piedāvās lietotājam veicamās darbības, lai saglābtu datu drošību.

Sākotnēji Firefox Monitor tiks piedāvāts aptuveni 250 000 lietotāju ASV teritorijā, pēcāk tas nonāks pie visiem Firefox pārlūka lietotājiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Valdis

Tāds serviss sen jau ir bez jebkādas Mozillas un to izmanto pat valdības, kurām IT drošība vairs nav kampaņveida jezga ar politisku smaciņu. https://haveibeenpwned.com/comment image

digitalk

rakstu nelasam, muļķības postējam ;)