Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās iespējas tiek izmantotas jau gandrīz neaptveramos apmēros. Ierasts lasīt, ka mākslīgais intelekts nonācis kārtējā tiešsaistes servisā, tulkošanas lietotnē vai foto apstrādes programmatūrā.

Microsoft paziņojis, ka ir gatavs izmantot mākslīgā intelekta atbalstītus aprēķinus, lai nodrošinātu būtiski ātrāku Windows 10 atjauninājumu piegādi. Mākslīgais intelekts izlemj, kuri Windows 10 lietotāji pirmie tiek pie atjauninājuma, lai pēcāk nākamie lietotāji saņemtu atjauninājumu maksimāli ātri.

Microsoft apgalvo, ka pēc mākslīgā intelekta iekļaušanas sistēmā cēlies apmierināto lietotāju skaits, samazināts kļūdu apjoms atjauninājumu laikā un arī atbalsta dienests saņēmis mazāk zvanu. Pirmo reizi Microsoft izmantoja daļēju mākslīgā intelekta atbalstu, lai piegādātu Windows 10 Fall Creator Update. Tiek uzsvērts, ka pēc mākslīgā intelekta apmācīšanas uz pusi samazinājies Windows 10 atjauninājumu pieejamības laiks šajā pavasarī.

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KrotowLapsinieksLANxdigitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

nu jau izskatās, ka katru algoritmu, kas uzkrāj un turpmāk izmanto faktus, tagadiņ dēvē par mākslīko entelektu. man jau šķiet, ka intelekts ir kas vairāk par nesliktu algoritmu – tam ir jāmācās no faktiem, kļūdām, jāspēj izvirzīt hipotēzes, pārbaudīt tās un jāspēj izdarīt secinājumus, kas tiešā veidā nav saistīti ar iepriekš aplūkotajiem faktiem.

digitalk
Guest
digitalk

tev šķiet nepareizi.

x
Guest
x

nevar šķist pareizi vai nepareizi.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

eju pēc alus un čipšiem!

LAN
Guest
LAN

Paķer gaļu marinēšanai!

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

oi, labi, ka atgādināji. Jāiemarinē tītara šašliks.

Krotow
Guest
Krotow

Joprojām uzjautrinos, kā mazmīkstais no Bungie pievāca Kortanas tēlu. Un Halo 3 PC versiju pat neuztaisīja.