Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās iespējas tiek izmantotas jau gandrīz neaptveramos apmēros. Ierasts lasīt, ka mākslīgais intelekts nonācis kārtējā tiešsaistes servisā, tulkošanas lietotnē vai foto apstrādes programmatūrā.

Microsoft paziņojis, ka ir gatavs izmantot mākslīgā intelekta atbalstītus aprēķinus, lai nodrošinātu būtiski ātrāku Windows 10 atjauninājumu piegādi. Mākslīgais intelekts izlemj, kuri Windows 10 lietotāji pirmie tiek pie atjauninājuma, lai pēcāk nākamie lietotāji saņemtu atjauninājumu maksimāli ātri.

Microsoft apgalvo, ka pēc mākslīgā intelekta iekļaušanas sistēmā cēlies apmierināto lietotāju skaits, samazināts kļūdu apjoms atjauninājumu laikā un arī atbalsta dienests saņēmis mazāk zvanu. Pirmo reizi Microsoft izmantoja daļēju mākslīgā intelekta atbalstu, lai piegādātu Windows 10 Fall Creator Update. Tiek uzsvērts, ka pēc mākslīgā intelekta apmācīšanas uz pusi samazinājies Windows 10 atjauninājumu pieejamības laiks šajā pavasarī.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

nu jau izskatās, ka katru algoritmu, kas uzkrāj un turpmāk izmanto faktus, tagadiņ dēvē par mākslīko entelektu. man jau šķiet, ka intelekts ir kas vairāk par nesliktu algoritmu – tam ir jāmācās no faktiem, kļūdām, jāspēj izvirzīt hipotēzes, pārbaudīt tās un jāspēj izdarīt secinājumus, kas tiešā veidā nav saistīti ar iepriekš aplūkotajiem faktiem.

digitalk

tev šķiet nepareizi.

x

nevar šķist pareizi vai nepareizi.

Lapsinieks

eju pēc alus un čipšiem!

LAN

Paķer gaļu marinēšanai!

Lapsinieks

oi, labi, ka atgādināji. Jāiemarinē tītara šašliks.

Krotow

Joprojām uzjautrinos, kā mazmīkstais no Bungie pievāca Kortanas tēlu. Un Halo 3 PC versiju pat neuztaisīja.