SwiftKey nenoliedzami ir populārākā ekrāna tastatūra Android viedierīcēm, tā pieejama arī Apple iOS operētājsistēmai ar zināmiem ierobežojumiem. Drīzumā SwiftKey ekrāna tastatūra nonāks arī Windows 10 datoros ar skārienekrāniem.

Jau šobrīd vari izmēģināt SwiftKey ekrāna tastatūras darbību Windows 10, bet nāksies uzstādīt Windows 10 Insider Preview Build 17692. Jābrīdina, ka Windows 10 Insider Preview būvējumi var būt nepabeigti.

Šobrīd SwiftKey ekrāna tastatūra Windows 10 operētājsistēmā piedāvā tikai lielāko pasaules valodu (angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, portugāļu un krievu) atbalstu. Pagaidām nav zināms, kad SwiftKey ekrāna tastatūra nonāks Windows 10 operētājsistēmas stabilajā versijā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
24 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
As

Tie,kas lieto Swiftkey,pastāstiet labumus!
Agrāk lietoju,tad atklāju,ka google klavatūra ir baigi ok un izmetu swiftkey app. Lietots tiek vecam telefonam bez LV valodas, ar ierobežotu atmiņu,tāpēc bija no svara,cik app ir telefonā. Bet kopš tās reizes arī parastā tel tiek lietots google produkts. Pastāstiet,ja kāds zin,kāpēc swiftkey būtu labāks,varbūt jāiet atpakaļ

Elvis Meisters

VIenīgais, kāpēc man patīk labāk SwiftKey nekā piemēram AnySoftKeyboard, ir tas, ja braucu ar auto un piemēram fiksi vajag sms uzrakstīt,es to varu izdarīt neskatoties ekrānā, dēļ Swype. No otras puses kaitinoša klaviatūra, kas manus angļatviešvalodas žargonus nekādi negrib saglabāt un saprast.

madarasaule

pa kādu maršrutu pārvietojies?

Elvis Meisters

Jelgava – Smiltene, Jelgava – Ainaži. Un nē, nelietoju telefonu braucošā auto :) EDIT: Lietoju, kad esmu pie sarkanā, vai krustojumā un arī tad nenovēršos no ceļa, tāpēc swype noderēja. Esmu godīgs pilsonis.

Kristaps Skutelis

Oi, es arī nespēju savu (Android) ikdienu iedomāties bez Google Keyboard. Katru reizi, kad ieraugu kādā telefonā Swiftkey, man automātiski savelk uz vēmienu. Kā ļaudis spēj lietot kaut ko tik smagu un briesmīgu. Nesaprotu.

madarasaule

Kaut ko tādu gribēju rakstīt, bet negribējās izsaukt niknu komentāru birumu…

Elvis Meisters

Jopcik. Nebiju nekad provējis Google Keyboard. Uzliku un pēc 30 sekundēm izdzēsu SwiftKey! Tagad liekas, ka jauns telefons man, ātri var parakstīt :D Neveras klaviatūra 10 sekundes :D

Kristaps Skutelis

Bet tieši par to jau es arī runāju. OK, varbūt Swiftkey var ar tēmām to smagumu kaut kā mainīt uz labāko pusi, bet GBoard man vispār ir atslēgtas visas “liekās” teksta labošanas/atpazīšanas/svaipošanas fīčas un beigās sanāk super viegla, tīra klaviere ar ko var drukāt zibens ātrumā.

Elvis Meisters

Pilnīgi piekrītu. Plus izskatās, ka labāk saprot mani nekā Swift, jo kad rakstu ziņas, tās ir 50% ENG 50% LV un Swift ar to bija grūtības arī pēc 2 gadu ilgām mācībām.

madarasaule

Jā, Google Keyboard is the best!

S.Vestré

Jā, par smagumu piekrītu. Biju paņēmis pauzi no Swiftkey uz gadu, nesen izdomāju atkal pamēģināt. Ir jūtami ātrāks un optimizēts no pagājušās reizes, bet tāpat par smagu liekas. Vienīgais pluss man ir tas, ka autocorrects strādā daudz labāk nekā man ar jebkuru citu tastatūru. Es varu vispār uz nevienu pareizu burtu netrāpīt un gadās īstais vārds, ar nevienu citu tik precīzi nav vēl sanācis. Varbūt arī tāpēc, ka Swiftkey ir paspējis pielāgoties man.

Kristaps Skutelis

Mhm, es saprotu, ka Swiftkey lielais pluss ir tā paredzēšanas/autocorrect funkcija pie kuras ļaudis pierod un tad bez tās vairs neprot/negrib rakstīt. Es esmu mēģinājis iemācīties ļaut tastatūrai pašai pieņemt lēmumus par vārdiem, bet kaut kā nespēju. Visu laiku besīja un gribas pašam rakstīt. Jā, sanāk lēnāk, bet vismaz pats raksti.

madarasaule

Tagad es beidzot saprotu, uz kādas klaviatūras top tie daudzie komentāri, kuri jāizlasa 5x, lai varētu izlobīt jēgu.

As

Kas vēl Tev izraisa vemšanas refleksu?:DDDD skarbi teikts, es saprastu,ja runā par kaku uz ielas,bet ne jau par to,ka kāds lieto klaviatūras app,ko Tu neizmanto, sorry,bet prasās pēc nervu zālēm!;)

Kristaps Skutelis

Kaka uz ielas mani nestrauc ne mazākajā mērā. Es to apeju un bakstos telefonā tālāk. Savukārt, tastatūra telefonā ir lietotne, ko katru dienu lietoju vismaz vairākus simtus reižu un ja tā besī, tad tas nav uz labu.

Heinrihs Rozēns

Tev taču neviens neliek lietot tastatūru, kas Tev nepatīk – katrs lieto to, kas tam ērtāks. Bet ja vēmienu izraisa citu telefonos izmantota tastatūra, tiešām vajadzētu ar kādu speciālistu pakonsultēties. Vai beigt lūrēt citu telefonos ;)

Kristaps Skutelis

Problēma ir tā, ka daļai telefonu Swiftkey ir uzstādīta pēc noklusējuma un pašam ir jānomaina uz citu sev ērtāku risinājumu. Protams, tā nav nekāda mirstamā kaite un tā šeit arī netiek tādā veidā pasniegta.

Heinrihs Rozēns

Žēl, ka ar tādu telefonu nav nācis sastapties, aiztaupītu man laiku pie telefona nomaiņas to instalēt manuāli.

madarasaule

Tieši tā – viens no Huawei lielākajiem grēkiem – Swiftkey ir uzstādīts defoltā.

Skābene

Tad tu saki ka Huawi nevelk Swiftkey!? Pa smagu priekš tiem dzelžiem!? Hmm. Vāji, vāji, tomēr karās tas Huajavejs. :/

madarasaule

Nē, to es nesaku. Es saku, ka tas ir tizls. Kristapam par smagu.

rudolfs

Es lietoju swiftkey jo multilingual supports ilgu laiku bija smagi pārāks par gboard. Tagad pēc tik lielām antipātijām komentāros uzliku atpakaļ gboard un šķiet stāvoklis ir uzlabojies. Pamēģināšu kādu laiku parakstīt.
Ātrdarbībā gan starpību nemanu. Šķiet swiftkey pēdējās versijās bija labojies.

As

Nu te man atkal jautājums,- par kādu vieglumu/smagumu jūs runājat??? Jums viss labi? Es saprotu,ja telefonam ir 2010g ražošanas datums, bet ne jau mūsdienās kāds telefons jūt aizturi uz klaviatūras app smagumu! Nesaprotu!
Un ar ko gboard ir the best?
Vārdu paredzēšanu komandrindā izmantoju,autocorektoru gan ne, bet nepatīk,ka iesitot w e vietā vai @ ā vietā, vārdus biežāk neatpazīst,nekā atpazīst

Kristaps Skutelis

Nu bet tu paņem un uzstādi gan Gboard, gan Swiftkey un liekot roku uz sirds pasaki, ka abas darbojas vienlīdz ātri :)