Baumas par Sony Xperia XZ3 varētu gandrīz vairs nekvalificēties baumām, jo tīmeklī parādījusies Xperia XZ3 tehniskā specifikācija. Xperia XZ3 varētu tikt pie 5.7 collu Full HD+ (2160 x 1080) ekrāna ar 18:9 malu attiecību. Viedtālruni darbinās Qualcomm Snapdragon 845 procesors kopā ar 6 GB RAM un 128 GB atmiņu. Tāpat Xperia XZ3 tikšot pie 3240 mAh akumulatora.

Beidzot Sony viedtālrunim ir potenciāls tikt pie divām kamerām. Informācija norāda, ka esošā Xperia XZ2 sērijā izmantotā 19 megapikseļu kamera tiks papildināta ar vēl vienu 12 megapikseļu kameru.

Sony Xperia XZ3 izziņošana tiek gaidīta IFA 2018 norises laikā augusta pašā nogalē Berlīnē.

7 komentāri

  1. nez, man vienmēr ir paticis klasiskais sony dizains, bet tieši šis jau ar noapaļotajiem stūriem un ekrāna malām ne pārāk. Man galvenais ir lai telefonu var nolikt uz sāniem, uz galda un tas stāv negāžoties. Nez, šim būs iespēja ielikt atmiņas karti?

  2. Sony ir vieni no retajiem viedtālruņa ražotājiem, kuri ietur savu dizainu. Man arī dizains patīk, jo raksturo prestižitāti, pašpārliecinātību un individuālismu. Nesaprotu, kādēļ gadrīz visi pārējie viedtāruņu ražotāji dzenas pakaļ APPLE kopēšanai. Apple dizains ir vnk bez rakstura. Arī LG telefoniem savlaik bija labs dizains, bet tagad norakts.

Ir ko teikt?