web analytics

Uzvara Samsung, zaudējums pircējam

Jaunākie raksti

“Google” draud Austrālijai ar meklētāja atslēgšanu, ja valsts spiedīs maksāt ziņu izdevējiem

Iespējams, kompānijai "Google" būs jāsāk maksāt Austrālijas ziņu izdevējiem, ja valdība pieņems jaunus tiesību aktus. "Google", protams, ar šādu...

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...

“Boeing” līdz 2030. gadam sola piegādāt lidmašīnas, kas spēj lidot ar 100% biodegvielu

Viens no pasaules lielākajiem lidmašīnu ražotājiem "Boeing" paziņojis, ka uzņēmums līdz 2030. gadam plāno izstrādāt un piegādāt lidmašīnas, kas...Tiek ziņots, ka Samsung izdevies uzvarēt tiesas prāvā Nīderlandē, kur tika pieprasīts, lai Samsung nodrošinātu atjauninājumu saņemšanu viedtālruņiem četru gadu garumā. Lietas izskatīšana tika uzsākta 2016. gada sākumā.

Tiesvedībā tika pieprasīts, lai Samsung nodrošina programmatūras atjaunināšanu četrus gadus pēc viedtālruņa iznākšanas un vismaz divus gadus pēc viedtālruņa iegādes pie oficiāla pārstāvja.

Samsung uzsvēris, ka jau šobrīd tiek nodrošināta Android atjaunināšana vismaz divu gadu garumā vairumam viedtālruņu. Bet vienmēr ir jāsaprot, ka katra jauna Android versija var prasīt lielākas jaudas, ko vājāki modeļi ne vienmēr nodrošina. Tiesa atzina, ka šāds pamatojums ir pietiekams, lai atzītu, ka Samsung tomēr nav obligāti jāatjaunina viedtālruņi četru gadu garumā.

Vienlaikus gan jāatzīmē, ka Google ar vairākām Android iniciatīvām tomēr risina operētājsistēmas atjaunināšanas problēmas no spēka pozīcijām. Visiem viedtālruņiem, kas ir no rūpnīcas iznākuši ar Android 8.0 Oreo operētājsistēmu, teorētiski būtu jāatbalsta Project Treble. Vismaz tā paredzējusi Google.

Project Treble atvieglo Android atjaunināšanu. Tāpat viedtālruņu ražotāji var izmantot Android One operētājsistēmu, kas arī ir veidota, lai to varētu vienkārši atjaunināt. Nokia un Xiaomi jau ļoti veiksmīgi izmanto Android One operētājsistēmu.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Indulis Grinins

Xiaomi nu galīgi nav labākais piemērs Lielākā daļa 2017 gada telefoni sēd vēl uz Nougat’iem vienā katlā ar Samsung metami Nokia gan malači – pierāda ka ja grib tad var gan iesaistās Project Treble un arī vecos telefonus atjaunina uz jaunākiem OS P.S. un prieks arī par OnePlus iestāšanos iekš Project Treble Bet nu Samsung atmazka ar tekstu ka vecie telefoni nevar darboties ar jaunāko OS – ir pilnīgi nepamatots gājiens – Jo arī Samsung’s ir viens no tiem kas nerūpējas par saviem telefonu OS – galvenais ir piedāvāt klāstu nevis grūst naudu kaut kādos lētu telefonu drošību un OS… Read more »

madarasaule

Zaudētājam nav jāsedz tiesas izdevumi?

digitalk

gan jau ka ir jāsedz. tu domā viņus tas uztrauks? Consumentenbond is a Dutch non-profit organization which promotes consumer protection. In 2008, the union had grown into an organization with 550,000 members and 250 employees.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: