Web Analytics
More
  Reklāma

  ES apstiprina Sectra Tiger/R viedtālruni, kurā amatpersonas droši varēs apspriest pat valsts noslēpumu

  Jaunākie raksti

  Eiropas Savienība (ES) apstiprinājusi šifrēto viedtālruni Sectra Tiger/R darbam ar informāciju, kas atbilst drošības līmenim “dienesta vajadzībām.*” Šī Samsung un Sectra radītā ierīce nodrošina ES amatpersonas ar modernu mobilo platformu, kas ļauj viegli un droši piekļūt konfidenciālai informācijai, neradot datu noplūdes risku.

  “ES apstiprinājums nozīmē, ka mūsu radītā tehnoloģija spēj apturēt pat visprasmīgāk veiktos noklausīšanās un uzlaušanas mēģinājumus,” saka Simo Pykälistö, Sectra Communications prezidents. “Laikmetā, kad teju ikviens saziņai izmanto viedtālruni, datu drošība un tās apdraudējumi kļūst arvien aktuālāks temats, tādēļ esam izstrādājuši uzticamu risinājumu – vienu no drošākajām mobilajām sistēmām, kas mūsdienās pieejama.”

  Reklāma

  Sectra Tiger/R izstrādāts sadarbībā ar Nīderlandes Valsts Komunikācijas Drošības aģentūru, kas tāpat kā NATO un nu arī ES to apstiprinājusi darbam ar informāciju dienesta vajadzībām. Šo institūciju un citu valsts drošības iestāžu apstiprinājums ļauj plašam lietotāju lokam izmantot jaunāko mobilo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, neuztraucoties par datu noplūdes riskiem.

  Sectra Tiger/R ir izstrādāts uz Samsung Knox platformas – augsta līmeņa drošības platformas apvienojums ar Sectra šifrēšanas tehnoloģiju nodrošina viedtālruņa piemērotību dienesta vajadzībām. Ņemot vērā šo stratēģisko sadarbību, Sectra Tiger/R var instalēt jaunākajos Samsung viedtālruņu un planšetdatoru modeļos bez nepieciešamības veikt ierīces pielāgošanu.

  “Drošība ir viena no galvenajām valsts organizāciju prioritātēm, izvēloties mobilās tehnoloģijas,” saka Nīls Barklajs (Neil Barclay), Samsung Europe vecākais menedžeris. “Liekot lietā mūsu drošības tehnoloģiju augsto savietojamību, sadarbībā ar Sectra esam radījuši unikālu specializētu platformu, ar ko var droši pārvaldīt un aizsargāt sensitīvu un konfidenciālu informāciju.”

  Sectra Tiger/R var instalēt mobilajās ierīcēs, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, padarot tos par efektīvu un drošu saziņas līdzekli. Šis risinājums ir piemērots ne tikai šifrētiem balss un teksta ziņojumiem, bet arī e-pastam, kalendāram un citām lietotnēm, jo datu plūsmu aizsargā Sectra mobilajām ierīcēm pielāgots virtuālais privātais tīkls (VPN).

  Sectra Tiger/R ļauj tā lietotāja organizācijai noteikt šo ierīču lietošanas politiku, lai rastu līdzsvaru starp drošību un ērtu lietošanu. Turklāt, izmantojot Sectra Tiger/R, var veikt zvanus uz Sectra Tiger risinājumiem, kas apstiprināti vēl augstākai drošības pakāpei – datiem, kas atzīti par slepeniem.** Sectra ir vienīgais piegādātājs, kas spēj sniegt tik pilnīgu risinājumu drošai mobilai informācijas apmaiņai.

  Sectra izstrādā preces un pakalpojumus, kas ļauj aizsargāt sensitīvu informāciju un saziņu. Uzņēmums nodrošina drošu balss saziņu un datu pārraidi ar risinājumiem, kuri sertificēti valsts, ES un NATO līmenī, kā arī drošības analīzi un uzraudzību kritiskām IT sistēmām (piemēram, tām, kuras izmanto energoapgādē un ūdens apgādē). Uzņēmuma vadība strādā Zviedrijā, Nīderlandē un Somijā.

  Sectra palīdz slimnīcām visā pasaulē uzlabot aprūpes efektivitāti un Eiropas iestādēm un aizsardzības spēkiem aizsargāt sabiedrības sensitīvāko informāciju. Tādējādi Sectra sniedz ieguldījumu sabiedrības veselībā un drošībā. Uzņēmums dibināts 1978. gadā, tā galvenais birojs atrodas Linšēpingā, Zviedrijā, tas nodarbojas ar tiešo tirdzniecību 19 valstīs un sadarbojas ar partneriem visā pasaulē. Kopējais tirdzniecības apjoms 2017/2017 finanšu gadā sasniedza 1,141 miljonu SEK (109 939 EUR). Sectra akcijas (STO: SECT B) kotē Nasdaq Stokholmas biržā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet http://www.sectra.com.

  * Ar drošības pakāpes klasifikāciju “dienesta vajadzībām” (RESTREINT UE/EU RESTRICTED)
  apzīmē informāciju, kura, nonākot nepareizajās rokās, varētu apdraudēt valsts drošību.
  **SECRET UE

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  9 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Valdis
  23.05.2018 16:31

  Beidzot ir redzama virzība pareizā virzienā!

  Usinss
  23.05.2018 17:09

  “viegli un droši” nekad neiet kopā. Jā ir ērti, tad nav droši. Vari šifrēt balss zvanus cik gribi, bet analogo mikrofona skaņu nenošifrēsi, lai cilvēki komunicētu. Tālāk ir pierādījies, kā mobilo tīklu iekšējais datortīkls ir ļoti viegli uzlaužamas. Kāds no Korejas smuki samaksājis, lai šis tiek cauri.

  digitalk
  24.05.2018 02:16
  Reply to  Usinss

  man atkal neiet kopā tavi vārdi ar loģiku. kurā brīdī tad tu taisies pārķert “analogo mikrofona skaņu”, ja telefons ir aizsargāts un noklausīšanās no malas šobrīd netiek apskatīta? kāds visam sakars ar mobilo tīklu uzlaužamību, ja tiek izmantots VPN no telefona uz valdību/specdienestu/sectra serveriem uz otru telefonu?

  23.05.2018 18:05

  Dienesta vajadzībām – nav valsts noslēpums. Ir mums likums par valsts noslēpumu saturošiem objektiem vai dokumentiem, vari paskatīties terminoloģiju.

  reklāmas raksts
  23.05.2018 20:22

  reklāmas raksts

  Kristaps Skutelis
  23.05.2018 20:46

  Neprecīzi. Preses relīze.

  23.05.2018 21:12

  vaig atgādināt ,ka samsung knox nemaz nav tik drošs … https://www.techrepublic.com/article/samsung-knox-isnt-as-secure-as-you-think-it-is/

  Kristaps Skutelis
  23.05.2018 21:34
  Reply to  Ulvis

  Tad ta nu brīnums. Parādi man kaut vienu softu, kurā nav kļūdu :)

  25.05.2018 08:06

  Es biju domājis ,ka drošība pieklibo beigas ..izrādīsies,ka sistēma nemaz nav tik drošā …

  Reklāma