Google tikko izlaidusi iOS un Android lietotni Tasks, kas paredzēta dažādu uzdevumu un veicamo darbu plānošanai. Tasks ērti sadarbojas ar Google Calendar un Gmail – ja izveido uzdevumu Tasks lietotnē, varēsi to redzēt arī Gmail un Google Calendar.

Pagaidām Tasks neļauj izveidot atgādinājumu konkrētā laikā, bet varēsi veidot uzdevumu sarakstus ar svarīgākajiem darbiem; skatīties, rediģēt un pārvaldīt uzdevumus no jebkuras ierīces arī bezsaistē; sadalīt uzdevumus apakšuzdevumos; saņemt e-pasta paziņojumus.

Google Tasks, protams, nav vienīgā produktivitātes lietotne, tā šobrīd vēl ir izstrādes stadijā, bet varam gaidīt, ka tuvāko mēnešu laikā Tasks iegūs vairākus uzlabojumus. Tasks no konkurentiem atšķiras ar to, ka visas iespējas ir bez maksas, arī sadarbība ar Gmail un Google Calendar ir nostrādāta ļoti veiksmīgi.

Tasks iOS

Tasks Android

6
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
BriedisPumbaSarlasmsVairis Caunedigitalk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Noris
Guest
Noris

Sen no big G nebija dzirdēts nekas prātīgs. Šis ieintriģēja. Varbūt pat ir vērts ieteikt uzņēmumam?

digitalk
Guest
digitalk

mūžīgā beta tomēr relīzējusies :)

Pagaidām Tasks neļauj izveidot atgādinājumu konkrētā laikā – un arī nevajag, tam ir paredzēts kalendārs. taskiem pilnīgi pietiek ar izpildes termiņu un atgādinājumu par to.

[bungu rīboņa] un tā, 20 gadus vēlāk, Google beidzot sāk tuvoties Palm organaizera līmenim! tagad pagaidīsim vēl 2-3 gadus, kamēr dadomāsies līdz tam, ka uzdevumi mēdz arī atkārtoties :D

Vairis Caune
Guest
Vairis Caune

Es google tasks lietoju jau n gadus, atvainojos, bet nesaprotu, kas tieši ir tas jaunieviesums? Ā, tas ka būs lietotne telefonam un ne tikai PC draudzīga versija?

Sarlasms
Guest
Sarlasms

ar ko tas atšķiras no google keep?

Briedis
Guest
Briedis

Man uz ābola keep’am atgādinājumi joprojām gļuko.

Pumba
Guest
Pumba

Sen jau gribu tikt vaļā no Evernote, bet pagaidām neko prātīgāku neesmu redzējis. Varbūt kāds lieto sakarīgu bezmaksas rīku? Google keep un tasks liekas pārāk primitīvi un nefunkcionāli.