Jau vairākus gadus ik pa laikam klīst baumas par lokanu ekrānu viedtālruņu nonākšanu pārdošanā. Lokanu ekrānu viedtālruņu lielākā tehniskā problēma ir nevis paša ekrāna matricas salocīšana, bet gan viedtālruņa apdares materiālu, akumulatora, pamatplates un citu komponenšu lokanības nodrošināšana.

Tiek runāts, ka Huawei plānos ir apsteigt lokano ekrānu baumu līderi Samsung. Turklāt Huawei grasoties izlaist pavisam īstu lokana ekrāna viedtālruni. Huawei esot jau ar vairākiem piegādātājiem noslēdzis konfidencialitātes līgumu. Huawei lokanais viedtālrunis esot gaidāms jau šī gada novembrī.

 

Vienlaikus jānorāda, ka baumas par lokanu ekrānu viedtālruņiem nav nekāds retums. Un vienmēr der sev pašam pavaicāt – vai lokanu ekrānu viedtālruņiem būs jēgpilns pielietojums? Ar ko tie būs ērtāki par šībrīža sešu collu lāpstiņām…?

6 komentāri

  1. Ar ko tie būs ērtāki par šībrīža sešu collu lāpstiņām…? varēs nēsāt bikšu aizmugures kabatā, nebaidoties salauzt. izmantojot izdevību, nododu sveicienus visiem metāla korpusu fanātiem)

  2. lokana ekrāna galvenais pluss ir un paliek triecienizturība. pārējais vairāk mārketingam un firmu krāniņu mērīšanās.

Ir ko teikt?