ASUS tikko izziņojis divas jaunas X407 (14 collas) un X507 (15.6 collas) klēpjdatoru sērijas, kas atnāks ar 7. paaudzes Intel Core i7 procesoriem, NVIDIA GeForce MX110 diskrēto videokarti, kā arī datoros būs iespējams ievietot 1 TB cieto disku kopā ar 256 GB SSD.

X507 modelim būs 15.6 collu FHD IPS NanoEdge ekrāns, pirkstu nospiedumu sensors ar Windows Hello atbalstu un datora svaru būs tikai 1.68 kg. 14 collu ASUS X407 sver tikai 1.42 kg.

Windows 10 klēpjdatori arī atbalsta jaunas un aizraujošas Windows funkcijas, tostarp Cortana ar balss atpazīšanu, kas ļauj lietotājam modināt ierīci no miega režīma, vienkārši izmantojot balss komandu “Hei, Cortana”.

Lai nodrošinātu maksimālas ērtības un saderību, X507 ticis pie USB 3.1 Gen 1 tipa A pieslēgvietu, divas USB 2.0 pieslēgvietas, HDMI pieslēgvietu un microSD karšu lasītāju, kā arī 2×2 802.11ac Wi-Fi un Bluetooth 4.2. Abi klēpjdatori nodrošina ātru uzlādi – nepieciešamas tikai 49 minūtes, lai datora akumulatoru uzlādētu līdz 60%. ASUS SuperBattery tehnoloģija nodrošina trīskārt ilgāku akumulatoru kalpošanas ilgumu salīdzinājumā ar tradicionālajām klēpjdatora akumulatoriem.

2 komentāri

  • Personīgi lietoju ASUS X556 kādus divus gadus, tagad jau kādu laiku vecāki turpina lietot, jo nopirku sev ērtāk pārnēsājamu, arī ASUS, tikai Zenbook sēriju. Ne reizi nav nekas nofeilojis. Tas gan nebija lētais X sērijas modelis, maksāja kaut ko ap 700 Euro. Normāla specene ar i5 proci un MX grafiku. Domāju, ka jebkuram ražotājam ir tieša sakarība konkrēta modeļa cenai ar kvalitāti. Ne tikai datoros. Jebkurai tehnikai.
   Pirms laba laika bija statistika – izdevās tagad to arī atrast. Ciparu šodienai noteikti nav aktuāli, tajā pat laikā, pēc manas pieredzes ar HP un Acer, ko iepriekš lietoju, tai statistikai zināmā mērā ticu. HP vispār bija katastrofa, dēļ kā HP kādu laiku neizvēlēšos.
   Redz kur tas pētījums, kas bija pirms vairākiem gadiem. Diemžēl svaigāku google neizdeva.
   https://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf

Ir ko teikt?