Jau iepriekš bija zināms, ka Palm viedierīces tiks atgrieztas tirgū. Baumas norāda, ka TCL radītos pirmos atjaunotos Palm produktus varēs iegādāties jau gada otrajā pusē. Visticamāk, sākumā tiks atjaunota Palm Pre viedtālruņu sērija. TCL iegādājās Palm zīmolu 2014. gadā, solot atjaunot Palm kādreizējo spozmi. TCL ir šobrīd pilnībā pārņēmis Android bāzēto BlackBerry viedtālruņu izstrādi.

Tiek uzskatīts, ka TCL nāksies izmantot Android operētājsistēmu topošajos Palm viedtālruņos. webOS šobrīd aktīvi tiek uzturēta tikai viedo televizoru darbināšanai. Palm viedtālruņi pamatā būšot paredzēti tiem, kuri ir jau lietojuši Palm produktus pirms 15 un 20 gadiem.

Ap 2000. gadu Palm elektroniskos piezīmju plaukstdatorus un viedtālruņus pazina visi, tomēr Palm ierīces aizēnoja iPhone iznākšana 2007. gadā un Android parādīšanās 2008. gadā. Vienlaikus Palm centās modernizēt viedierīces, izlaižot webOS operētājsistēmu, bet bija jau par vēlu. 2010. gadā HP iegādājās Palm, bet jau 2011. gadā HP pārtrauca veidot Palm produktus. webOS vēl šobrīd dzīvo LG viedajos televizoros.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

nesapratu…kāds palm, ja iekšā android? facepalm

Lapsinieks

comment image

mistersy
Lapsinieks

un?

mistersy

Ko un…. Palm bez webos ir tas pats kas iphone bez ios…

Lapsinieks

un kāpēc tu man to stāsti?
BB tagad androīds, nokia – androīds. kāpēc lai Palm nebūtu androīds?

Gatis

Nu taa kaa ios ir gavno, tad vajadzētu but ok

digitalk

tiem, kuri ir jau lietojuši Palm produktus pirms 15 un 20 gadiem, tas vairs nav aktuāli, jo vismaz ios beidzot ir sasniedzis palmOS organaizera funkcionalitāti. to gan nevar teikt par googles appiem, bet kā mēdz teikt – “Cilvēks nav lops, pie visa pierod”.

nesen ar tamburīnu un mātesvārdiem nomigrēju vienu konservatīvu lietotāju, kad jau trešajam pēc kārtas T|X ekrāns bija nolietojies līdz kliņķim. būs jānopērk ebajos jaunu ekrānu ($8), būs man retro “spēļmantiņa” ;)

Lapsinieks

“ios beidzot ir sasniedzis palmOS organaizera funkcionalitāti. to gan nevar teikt par googles appiem”

stipra zāle lieldienās bija?

digitalk

uzreiz redzams, ka neesi pārnesis datus no palmOS uz ios vai android saglabājot pilnu organaizera funkcionalitāti.

Lapsinieks

kāds sakars kautkāda veca sūda pārnešanai ar tā vai cita osa, citēšu tevi “googles appu” funkcionalitāti?

digitalk

tiešākais.

individs

ja tavas zināšanas aprobežojas tikai ar domu “aifons mēsls”, tev šo nesaprast

Lapsinieks

kāds te vispār sakars ar taviem pieņēmumiem par to, ko es kā/kur aprobežoju??? kas tā jums, aifonistiem, par slimību meklēt sūdus starp rindām? un plīz – vienu piemēru, kur es būtu ko minējis par to, ka “aifons ir mēsls”. šim topikam un konkētai diskusijai VISPĀR nav nekāda sakara ar aifoniem!