Taivānā bāzētais elektronikas milzis Foxconn, kas ir labi pazīstams kā iPhone ražotājs, ir iegādājies populāro elektronikas ierīču ražotāju Belkin, kam pieder tādi arī labi zināmi zīmoli kā Linksys un Wemo.

Belkin biznesā ir jau 35 gadus un atpazīstamību iemantojis ar dažādiem datoru un mobilo ierīču aksesuāriem. 2014. gadā Belkin iegādājās mājas lietotājiem piemērotos tīkla aparatūras produktus un vairākus gadus zem Wemo zīmola izstrādā arī viedās mājas risinājumus.

Foxconn par Belkin samaksājis 866 miljonus ASV dolāru un šis pirkums ļaus iepriekš patērētāju produktu tirgū nezināmajam uzņēmumam piedāvāt saistošos produktus. Lai samazinātu risku, ka ASV liek sprunguļus Foxconn plānam savus produktus piedāvāt šajā tirgū, Taivānas kompānija ir apsolījusies Viskonsīnas štatā uzbūvēt 10 miljardu ASV dolāru vērtu ražotni.

Tiek lēsts, ka Apple šobrīd Foxconn nodrošina vairāk nekā pusi ieņēmumu un tāpēc apsveicami, ka kompānija mēģina diversificēt savu darbību, lai nenonāktu riskantā situācijā, ka sašķobītos sadarbība ar slaveno ābolkompāniju vai iPhone zaudētu savu popularitāti.

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par