ASUS Republic of Gamers tikko izziņojis ROG Strix Flare mehānisko tastatūru, kas izmanto Cherry MX slēdzīšus, tai ir pielāgojams RGB krāsu izgaismojumus un vairākas geimeriem paredzētas pogas.

ROG Strix Flare tastatūra būs pieejama ar četriem dažādiem Cherry MX slēdzīšiem – sarkaniem, ziliem, brūniem vai melniem. ROG Strix Flare tastatūrai katrs pats varēs aizstāt ASUS ROG logotipu ar sevis izvēlētu attēlu, kas arī būs izgaismojams. Līdzi tiek doti speciāli materiāli apzīmēšanai vai apdrukai. ROG Strix Flare tastatūrai ir Aura-Sync iespēja, kas sinhronizē krāsu tēmas starp visām saderīgajām ASUS ierīcēm un datora aksesuāriem.

ROG Strix Flare tastatūras papildus pogas izvietotas ērtākās vietās, lai skaņas regulēšana un citas darbības nenovērstu uzmanību no spēles.

ROG Strix Flare nāk kopā ar uzlabotu ROG Armoury II programmatūru, kas piedāvā plašākas iespējas, vienlaikus mazāk tērējot datora resursus.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Artanisdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
digitalk
Viesis
digitalk

pieejama ar četriem dažādiem Cherry MX slēdzīšiem – sarkaniem, ziliem, brūniem vai melniem – ar sarkanajiem, zilajiem, brūnajiem vai melnajiem. tās nav krāsas, tie ir slēdžu modeļi.

Artanis
Viesis
Artanis

Tieši taisījos rakstīt par šito. +1