Samsung tikko izziņoto flagmani Galaxy S9 sintētiskās veiktspējas testos pārspēj pat pāris gadus veci iPhone viedtālruņu modeļi. Veiktspējas testos Galaxy S9 piekāpjas iPhone 8 un arī iPhone 7 modeļiem.

Speedometer 2.0 OS WebView testā iPhone 8 ieguva 88.9, iPhone 7 saņēma 55.2, bet Samsung Galaxy S9+ knapi tika pie 26.7 punktiem. Galaxy S9 izmanto jaunu Exynos 9810 procesora modeli, tomēr tas nav diez ko veikls.

Apple A11 un pat Apple A10 procesori tikuši galā ar Galaxy S9+ Exynos 9810 procesora modeli – Apple iPhone labāk veicies arī GeekBench 4 veiktspējas testos.

Man tā arī nav kļuvis skaidrs, vai šādi drīkst salīdzināt dažādu operētājsistēmu veiktspējas testus. It kā jau darbības un aprēķini testu laikā tiek veikti vieni un tie paši…

Reklāma

21
Leave a Reply

avatar
9 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
GačaRaimiksyyKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jupe
Viesis
Jupe

No vienas puses itkā vienalga – pavilkt visu spēs, mans S7 visu arī pavelk, bet ja taisi flagmani un par to prasi prēmium ciparu, tad šis ir diezgan švaki…

x
Viesis
x

vajadzīga iedziļināšanās iemeslos – dzelži kā tādi nevelk vai arhitektūra/os ir šaurā vieta.

aigi
Viesis
aigi

Tas viss ir sū.. Kamera ir labākā un tas vairumam būs svarīgāk, kā kaut kādi scores, kuri reāli dzīvē neko nemaina.

Skābene
Viesis
Skābene

Sintētiskie testi jau tāpēc ir sintētiskie testi, ka galu galā rezultāts arī ir sintētisks, nevis praktisks! :D
Būtu labāk Bitkoinus rakuši un tad mērījušies, kurš pa mēnesi vairāk izrok! :D

x
Viesis
x

mērīties ar sintētiskajiem bitkoiniem hihihi

Skābene
Viesis
Skābene

Nu jā, toties rezultātu var izmērīt naudā, konvertējot to sintētisko bitkoinu uz euro! :D

x
Viesis
x

varbūt pat androids saskalotu vairāk koinu, bet daļa no tiem pazustu nezināmā virzienā) zin kā ar tām miljons aplikācijām storē, par kuru darbību maz kas zināms.

Krotow
Viesis
Krotow

Pēc tam koiniem vērtība atkal kristu par pusi un parādos iebirušie racēji masveidā grieztu vēnas.

y
Viesis
y

Jā tikai treideri, tieši tad izdarītu iepirkumu, mainošana jau sen ir oldskools.
Tas ir labi, ka cilvēki neko nesaprot no visiem šiem “koiniem”

davfreim
Viesis
davfreim

Jā, tad, kad testi par sliktu fandroidam, tad viss slikti. Bet ja nopietni, tad tie testi jau arī tiekai tādiem interesē, parastajam lietotājam ne slikts ne auksts no kodolu skaita, takts frekvences un šādiem testiem.

Skābene
Viesis
Skābene

Pēc testiem sanāk, ka Sifons ir 2x ātrāks! Bet vai praksē tā ir, un vai to stapību jūt tik iespaidīgi, diez vai!
Ar automašīnām jau nereti ir līdzīgi, uz DINO stenda 2x vairāk zirgu, bet kad noliek uz starta līnijas ar kādu pēc testiem mazāk jaudīgu auto, finiša līniju ne vienmēr tas jaudīgākais sasniedz pirmais! :)

y
Viesis
y

Nu b*a TUu arī salīdzini ibio…

Deserts
Viesis
Deserts

Tur jau tā lieta, ka aifoniem to kodolu, ramu un frekvenču ir mazāk, bet sniegums labāks… tas liek aizdomāties…

Kristaps
Viesis
Kristaps

Kā tad, ajfooniem kodoli ir labi vien lielāki nekā Andrim un arī atmiņai ir pavisam citi ātrumi, aizdomāties drīzāk liek tas, kā androīdi ar labi vien švakākiem dzelžiem nemaz tik daudz arī neatpaliek no āboliem ikdienas veiktspējā.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Šī jau izklausās pēc tādas kā taisnošanās :)

Kristaps
Viesis
Kristaps

Divos vārdos: “Ha, ha!”

KKTK
Viesis
KKTK

Kurš beidzot notestēs, cik ātri pēc telefona kreša var iebūtoties ROMā, aizskrollēties līdz 500 telefona numuru apakšei un piezvanīt sarakstā pēdējai Zanei? Lūk reālās dzīves tests.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

protams, ka mērot single core apple veicas labāk uz kodolu, jo tur ir tikai 6 kodoli, kamēr samsungam – 8. kopējā jauda – +/- vienāda. Veicot testus dzīvē (pilns jūtūbs) tur atšķirība ir milisekundēs.

Krotow
Viesis
Krotow

Tāpēc jau sintētiskie testi ir sintētiski :) Vēl jautājums, kuram telefonam par labu tie testi kādreiz tika optimizēti. Varu piedāvāt reālās dzīves scenāriju: palaist fonā aplikāciju ajaunošanu caur WiFi, pārlūkprogrammā atvērt kāda resna ziņu portālā 12 desktopa režīma lapas, atvērt pasta klientu un Whatsapp, palaist kādu resnu datu apstrādes aplikāciju vai HD izšķirspējas filmu YouTube un tam pa virsu vēl mēģināt fotografēt, filmēt un piezvanīt kādam. Ja to visu darot telefons nekārsies, tad ir labs. Ja ne, tad tas nav nekāds flagmanis.

Raimiks
Viesis
Raimiks

12xdelfi youtube 1080p vidiks,spootify spēlē, deezer&čas tv ,atvērtā spēle mcoc, atjauno whtaup & kopē google diskā, vaļā viss ko varu iedomāties atvērt feisboki line mesengeri u.t.t nu fotogrāfē &filmē bez bremzēšanas vot nevienam nezvanu un tas viss uz samsunga A6, tad jau uz s9 točna vaidzētu vilkt. Vot lmt internets gan bremzē :)

Gača
Viesis
Gača

Ja kāds vispār ir iedziļinājies A11 procesora arhitektūrā, tad sapratīs, ka salīdzinot ar snapdragon, A11 ir divi augstas veiktspējas single core procesori un četri multicore proči. Frekvences songle core pročiem A11 procesoram ir augtakas, kas dod arī lielākus single core testa rezultātus, bet kad pie darba ķeras visi 8 snapdragona proči, tad rezultāts jai ir pavisam cits salīdzinot ar četrim A11 pročiem. Pareizi jau ir, ka nav ko salīdzinat papagaiļus, bet jāsalīdzina, cik atri vari kko izdarīt ar telefonu, kaut vai atvert kadu aplikāciju, vai ietvītot kko twiterī.