Baumas par Apple produkciju norāda uz jauna iPhone modeļa atnākšanu šī gada rudenī. Sagaidāms, ka tiks ieviests 6.5 collu iPhone un lētāks iPhone ar 6.1 collas ekrānu. Abi minētie viedtālruņi iegūs iPhone X dizainu un vairumu tā iespēju.

Jau šobrīd baumas norāda, ka 6.5 collu iPhone tiks pie 1242 × 2688 ekrāna izšķirtspējas, tādējādi sasniedzot aptuveni to pašu ekrāna punktu blīvumu, kas jau šobrīd ir iPhone X modelī. Jaunajiem iPhone modeļiem būs Face ID un Apple A12 procesori.

Jārēķinās, ka Apple negrasās būtiski samazināt iPhone cenas, bet jaunajos iPhone modeļos tiks nedaudz taupīts uz ekrāna tehnoloģijas rēķina – OLED vietā tiks izmantoti IPS LED ekrāni. Iespējams, tiek gatavots aptuveni 1000 eiro iPhone X līdzinieks.

Jau zināms, ka Apple īsti labi neveicas ar iPhone X pārdošanu – dažādi avoti norāda, ka iPhone X pasūtījumi samazināti par vismaz 30%, citi avoti uzskata, ka Apple ir nācies vēl būtiskāk samazinās iPhone X ražošanu, lai tie nekrātos noliktavās.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

oled vai led, nav tik būtiski – svarīgā ziņa ir ka cellebrite māk atvērt iekārtas uz iosa.

t.i. aifoni vairs nav droši teroristiem, kuri agrāk paļāvās uz to, ka apple pasūtīs cip, fib un nsa.

itanium

Tavuprāt, cik daudz cilvēkiem (%) pie viedtālruņa iegādes šī ziņa tik tiešām ir svarīga?

x

ikvienam saprātīgam cilvēkam, kas nedaudz interesējas par apkārt notiekošo.

ja cilvēku interesē vienīgi ekrāna collas un veids, nu, man nav iebildumu, arī tādiem cilvēkiem ir jāiekļaujas sabiedrībā.

itanium

Esi reāls… tiecas uz 0. Ja tu gribi sifonu, tad tu pērc sifonu un tev ir pilnīgi vienalga par to vai Apple sniedz backdoor pieeju specdienestiem, vai nē.

x

biju domājis ko citu – vairs nav nozīmes nepirkt aifonu, lai neatbalstītu ražotāju kas ignorē sabiedrības intereses.

davfreim

Nejauc vārdu sabiedrības ar sevi.

x

sb shooteris man personiski neko nenodarīja, bet uzskatu, ka sabiedrības interesēs būtu labāk tikt pie info uz aifona bez laika tērēšanas. tā kā uzskatu sevi par sabiedrības daļiņu, tad jā – šajā gadījumā es piekrītu, ka tika skartas arī manas intereses.