Microsoft turpinās uzspiest Windows 7 un Windows 8.1 operētājsistēmu atjaunināšanu līdz Windows 10 kopā ar Office 2019 iznākšanu. Tiek ziņots, ka Office 2019 varēs izmantot tikai ar Windows 10 vai jaunāku operētājsistēmu.

Tāpat samazināts tā dēvētais Office 2019 dzīves cikls. Iepriekš visi Microsoft Office produkti nāca ar 10 gadu dzīves ciklu, bet Office 2019 tas būs tikai pieci gadi, kas ofisa programmatūrai ir visai īss laiks. Protams, vienmēr paliek iespēja izmantot Office 365 ar abonēšanas maksu.

Reklāma

Jaunie nosacījumi neietekmēs Office for Mac programmatūru, jo tā tiek uzskatīta par pilnīgi nodalītu produktu.

Office 2019 būs pieejams šī gada otrajā pusē. Office 2019 atnāks ar ierasto lietotņu kopumu – Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Būs pieejamas arī jaunas Exchange, SharePoint un Skype for Business versijas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artūrs

Tajā būs kādas jaunas funkcijas? Neesmu redzējis ka kāds lietotu jaunāku microsoft office par 2010 gada versiju.

nr71

Jocīgi gan. Update taču neko nemaksā. Un pat, ja tajā nav (ir gan) jaunu funkciju, saskarne taču kļūst mūsdienīgāka un pievilcīgāka. Vai tad tas nav pietiekams iemesls atjaunināt?

digitalk

update neko nemaksā tikai programmu nomājot, t.i., Office 365. saskarnes uzlabojumi ir gaumes jautājums, tāpēc nē – nav pietiekams iemesls.

Lapsinieks

visticamāk, ka Tu lieto offisu tikai kā nedaudz advancētāku notepad

nr71

Var jau būt. :) Es gan nebaidos atjauninājumu, jo pats update gaidīšanas un uzstādīšanas process ir patīkams. Turklāt, vienmēr atnes ko jaunu, citreiz pat no jauna apgūstamu. Un atnes arī cilvēku attīstības sekas, 95 % gadījumu pozitīvas. Pasaule iet uz priekšu un – labi, ka tā!

digitalk

tavs pirmais apgalvojums par bezmaksas ir nepatiess, tāpēc jocīgi bija lasīt tavu izbrīnu par cilvēku saprātīgo konservatīvismu.

nr71

Kāpēc nepatiess? Es savu Office atjauninu bez maksas.

digitalk

cilvēks runāja par Office 2010 un vecākiem, un arī 2013-16 var pilnvērtīgi nopirkt nevis nomāt. tiem bezmaksas apgreidi nepienākas – tavs apgalvojums ir nepatiess.

nr71

Es nomāju 365 un manam Office 2016 ir jaunākais update – 1803 (būvējums 9110.2002). Varbūt vienīgi domstarpības rodas ar to, ka es runāju par update, bet Tu pēkšņi par upgrade? :)

Krotow

Jautājums jau bija par to, kāda krāna dēļ tas brīnums vispār ir nepieciešams.

digitalk

Artūrs raksta par Office 2010, uz ko tu atbildi “Jocīgi gan. Update taču neko nemaksā”. uz šo neatbilstību es arī norādīju – cilvēkiem ar pirkto Office uz jaunāku versiju ir tikai maksas apgreidi. maksāt par “mūsdienīgāku un pievilcīgāku saskarni” viņi nav gatavi, ja tur nav pievienotās vērtības.

nr71

Zini, man upgrade no 2013 uz 2016 neko nemaksāja. Un pieliekam punktu šai garlaicīgajai diskusijai.

digitalk

protams, ka tā ir garlaicīga, ja man 3 reizes jāraksta viens un tas pats dažādiem vārdiem, bet tev joprojām nepielec, ka runa nav par tevi un tavu nomu.

Krotow

Joprojām lietoju 2010. ofisu tur, kur bez mīkstumiem galīgi nevar. Ko tur vēl var jaunu pieraiņot,tā arī neesmu sapratis. Bet tiešām – pastāstiet, kāpēc man būtu jālieto Windows 10 piepiedu kārtā teksta redaktora un tabulas dēļ?

Elvis Meisters

Pielikšu savas piecas kapeikas. Es lietoju 2013, jo to visvieglāk bija nocrackot. Sorry M$.

Lapsinieks

vispābā ar to jau nevajag publiski lepoties. pirms n gadiem pazinu vienu čali, kas sēdēja boot forumā un bsa ziņoja par nekaunīgākajiem purniem. varēja arī dabūt vizīti/ciemiņus

Dino

Izradas es neesmu vienigvie dinozaurs. Arī lietoju 2010 un man pietiek!