Pagājušajā nedēļā Xiaomi iekūlies jau iepriekš paredzamā ķezā – Twitter izvietotā balsojumā atklājies acīmredzamais neticamais – Xiaomi klienti novērtējuši tīru Android One operētājsistēmu augstāk par Xiaomi izstrādāto MIUI 9 saskarni.

Xiaomi izstrādāto MIUI 9 saskarni varam ieraudzīt gandrīz visos ražotāja viedtālruņos, vien Xiaomi Mi A1 modelim ir Android One operētājsistēma bez MIUI saskarnes. Visticamāk, Xiaomi gaidīja MIUI 9 saskarnes absolūtu uzvaru, bet Android One fani un vienkārši interneta jautrīši padarījuši Xiaomi dzīvi neciešamu, balsojot par labu tīrai saskarnei.

Pēdējie dati pirms balsojuma dzēšanas norādīja, ka Android One patīk 57% aptaujas dalībnieku, kamēr par MIUI 9 balsoja 43%. Droši vien visi būtu par aptauju aizmirsuši, ja vien Xiaomi nebūtu to pēkšņi izdzēsis.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
SkābeneSlikts telefonsKrotowNorisIvars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Daris
Viesis
Daris

Kāda tur gan milzu atšķirība? Manam ir MIUI un mazliet ērtāka un smukāka par tīru Androīdu gan būs.

:: e - BAZNICA ::
Viesis
:: e - BAZNICA ::

Vai tad nevar uzlikt kadu “Launcheri “

LAN
Viesis
LAN
dfdfff
Viesis
dfdfff

nepērciet šo draņķību. Mans mi5 bez iemesla nomira pēc dažām nedēļām, pilnīgi jauns. Pakaļas stikls izšķīda otrajā dienā.

dddd
Viesis
dddd

prooootams, telefons stāvēja uz galda un pēkšņi stikls pats no sevis pašķīda

Ivars
Viesis
Ivars

Nestāsti pasakas, man ofisā vairāk kā 15gab. dažādi xiaomi – 3s, note 3 pro, note 4x, mi 5s un a1, visi strādā normāli. Spēlītes nedzenā, bet pārējais tiek izmantots pēc pilnas programmas. Uz doto brīdi cenakvalitāte attiecībā tie ir labākie telefoni tirgū.

Noris
Viesis
Noris

Pilnībā piekrītu! Man Redmi Note 4 būs jau gads, un arī tīri normālas spēles ir dzenātas. Price/performance ir labākais.

Krotow
Viesis
Krotow

Nu nez. Diviem draugiem ir Mi4 un abi joprojām dzīvi. Noliec galdu horizontāli.

Slikts telefons
Viesis
Slikts telefons

Pilnīgi piekrītu, drausmīgs telefons! Biju nolicis uz palodzes kamēr pīpēju, bet šis ņēma noslīdēja un nokrita no 9.stāva uz poģīša jumtiņa un sašķīda gabalu gabalos! Galīgi neizturīgi kurpusi tiem Xiaomi. Pēc kritiena vairs nevar piezvanīt!

Skābene
Viesis
Skābene

Pagaidi jauno Galaxy s9, tas kāreiz tiek projektēts kritieniem no galatiskiem augstumiem un Nr.9 apzīmē tieši 9.to stāvu! ;)

Artūrs
Viesis
Artūrs

Maniprāt, tīrā saskarme bija sliktāka par modificētajām tikai pirms android 4.0 laikiem. Pēc tam tīrā vienmēr ir bijusi vislabākā, salīdzinot ar citām.