Pagājušajā nedēļā Xiaomi iekūlies jau iepriekš paredzamā ķezā – Twitter izvietotā balsojumā atklājies acīmredzamais neticamais – Xiaomi klienti novērtējuši tīru Android One operētājsistēmu augstāk par Xiaomi izstrādāto MIUI 9 saskarni.

Xiaomi izstrādāto MIUI 9 saskarni varam ieraudzīt gandrīz visos ražotāja viedtālruņos, vien Xiaomi Mi A1 modelim ir Android One operētājsistēma bez MIUI saskarnes. Visticamāk, Xiaomi gaidīja MIUI 9 saskarnes absolūtu uzvaru, bet Android One fani un vienkārši interneta jautrīši padarījuši Xiaomi dzīvi neciešamu, balsojot par labu tīrai saskarnei.

Pēdējie dati pirms balsojuma dzēšanas norādīja, ka Android One patīk 57% aptaujas dalībnieku, kamēr par MIUI 9 balsoja 43%. Droši vien visi būtu par aptauju aizmirsuši, ja vien Xiaomi nebūtu to pēkšņi izdzēsis.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Daris

Kāda tur gan milzu atšķirība? Manam ir MIUI un mazliet ērtāka un smukāka par tīru Androīdu gan būs.

:: e - BAZNICA ::

Vai tad nevar uzlikt kadu “Launcheri “

LAN
dfdfff

nepērciet šo draņķību. Mans mi5 bez iemesla nomira pēc dažām nedēļām, pilnīgi jauns. Pakaļas stikls izšķīda otrajā dienā.

dddd

prooootams, telefons stāvēja uz galda un pēkšņi stikls pats no sevis pašķīda

Ivars

Nestāsti pasakas, man ofisā vairāk kā 15gab. dažādi xiaomi – 3s, note 3 pro, note 4x, mi 5s un a1, visi strādā normāli. Spēlītes nedzenā, bet pārējais tiek izmantots pēc pilnas programmas. Uz doto brīdi cenakvalitāte attiecībā tie ir labākie telefoni tirgū.

Noris

Pilnībā piekrītu! Man Redmi Note 4 būs jau gads, un arī tīri normālas spēles ir dzenātas. Price/performance ir labākais.

Krotow

Nu nez. Diviem draugiem ir Mi4 un abi joprojām dzīvi. Noliec galdu horizontāli.

Slikts telefons

Pilnīgi piekrītu, drausmīgs telefons! Biju nolicis uz palodzes kamēr pīpēju, bet šis ņēma noslīdēja un nokrita no 9.stāva uz poģīša jumtiņa un sašķīda gabalu gabalos! Galīgi neizturīgi kurpusi tiem Xiaomi. Pēc kritiena vairs nevar piezvanīt!

Skābene

Pagaidi jauno Galaxy s9, tas kāreiz tiek projektēts kritieniem no galatiskiem augstumiem un Nr.9 apzīmē tieši 9.to stāvu! ;)

Artūrs

Maniprāt, tīrā saskarme bija sliktāka par modificētajām tikai pirms android 4.0 laikiem. Pēc tam tīrā vienmēr ir bijusi vislabākā, salīdzinot ar citām.