Google Pixel 2 īpašniekiem līdz ar Android Oreo 8.1 atjauninājuma atnākšanu decembrī ir pieejama Google AR Stickers, kas izmanto Google ARCore tehnoloģiju. Tādējādi Pixel 2 fotogrāfijās iespējams ievietot dažādus animētus objektus, filmu varoņus u.tml.

Google Motion Stills bezmaksas lietotne arī cenšas piedāvāt līdzīgas iespējas. Motion Stills izmantošanai būs nepieciešama vismaz Android 5.1 versija, bet lietotne paļaujas uz viedtālruņa žiroskopu, netiek izmantota ARCore tehnoloģija.

Motion Stills lietotnē varēsi uzņemt fotogrāfijas, kurās iespējams ievietot pāris animētus ķēmus – vistu, citplanētieti, dinozauru, piparkūku vīriņu u.tml. Piparkūku vīriņš stāvēs uz tavas rokas vai citas virsmas, kur to novietosi pirms fotogrāfijas uzņemšanas. Ja pavirzīsi viedtālruni tuvāk fotografējamajam objektam, arī ievietotais papildinātās realitātes ķēmiņš kļūs lielāks.

Lietotnes iespējas nav izcilas, bet tā strādā līdzvērtīgi Project Tango viedtālruņiem. Varbūt pat animētie ķēmi tiek attēloti ātrāk un precīzāk par nu jau mirušo Project Tango.

3 komentāri

  1. turēt uz rokas iedomu tēlu – tas ir par atvērtu prātu un vieglu attieksmi vai jau par medicīnisku diagnozi? nē nu mazajiem, protams, ka patiks.

  2. Jau kaut kad sen, pirms vairākiem gadiem ar aplikāciju varēja skatīties kā pa ilustrētās zinātnes atvērumu staigā dinozaurs, tā ka šis baigi nepārsteidz

Ir ko teikt?