Reperis 50 Cent (īstajā vārdā Kērtiss Džeksons) 2014. gadā izlaida albumu “Animal Ambition” un bija viens no pirmajiem mūziķiem pasaulē, kas samaksā par to pieņēma arī toreiz vēl diezgan maz zināmo kriptovalūtu Bitcoin.

Un izrādās, ka krietns pulks viņa fanu bija izvēlējušies par albuma iegādi norēķināties tieši ar Bitcoin un 50 Cent tikai nesen apķēries, ka viņa digitālajā maciņā ir uzkrāti jau 700 bitkoini. Hei, tā jau ir paliela nauda!

Tik tiešām, albuma izlaišanas brīdī viens bitkoins bija aptuveni 650 ASV dolārus vērts, taču šobrīd pie aktuālā kursa mākslinieka bitkoinu kaudzīte ir gandrīz 8 miljonus dolāru vērta. Tātad, 50 Cent pavisam negaidot ir kļuvis par Bitcoin miljonāru. Hodl!

Šī nauda gan Kērtisam lieti noderēs, jo 2015. gadā mākslinieks pieteica bankrotu un pārstrukturizēja savas finanses. Pagājušajā gadā viņš pabeidza maksāt savu 23 miljonu dolāru parādu un jauniegūtā naudiņa noderēs, lai nopirktu pāris kravas auto ar jaunām krosenēm. Vai kas nu tur tiem reperiem ir svarīgākais.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
bombelatsKristaps Skutelisdisqus_Em7xM3rbGxReperisJeppi Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jeppi
Viesis
Jeppi

Hmm, nē! Cik man zināms 700 nav vienāds ar 1 000 000. Tātad līdz miljonam vēl tālu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kas, nē? Cik šobrīd maksā viens bitkoins?

bombelats
Viesis
bombelats

Bitcoin miljonārs to arī nozīmē , ka ir miljons BC, nevis to ekvivalents citās vienībās. Tad es arī esmu € miljonārs, tikai caur rūpiju kursu jāskatās.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nope, te domāts, ka puisim ir tik daudz bitkoinu, ka to vērtība “parastajā” valūtā pārsniedz miljonu. Kas tur nav skaidrs?

bombelats
Viesis
bombelats

Es saprotu, ko Tu gribi pateikt, bet nesaprotu vai Tu tiešām tā domā, vai negribi atzīt, kā šādi pasniegts virsraksts ir maldinošs.
Ja:”… Kērtiss Džeksons kļuvis par miljonāru..” viss skaidrs – dolāros, bet ja īpaši piebilst, kā par Bitcoin, tad kādēļ lai lasītājs domātu par dolāriem?

disqus_Em7xM3rbGx
Viesis
disqus_Em7xM3rbGx

Bitcoin miljonārs ir visā pasaulē pieņemts termins, ar kuru saprot cilvēkus, kuru ar bitcoin palīdzību kļuvuši par miljonāriem. Nav prātīgi strīdēties par lietām, kuras nezini, gudrīša vietā var sanākt sevi parādīt pretējā gaismā.

bombelats
Viesis
bombelats

Redz, strīdā jeb drīzāk diskusijā var uzzināt jaunas lietas. Es to nezināju, paldies, ka izglītoji. Un ne jau nezināt ir kauns, bet iestiepties un necensties uzzināt.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Doh, tu šo uzzināji jau pirmajā mirklī, kad izlasīji šo rakstu :) Vai tad nu es tev mēģinātu iesmērēt maldinošu informāciju?

bombelats
Viesis
bombelats

Nu, lūk, nepieleca, gan man no izlasīšanas brīža. Bet pārāk gara diskusija, lai to uzzinātu.

Reperis
Viesis
Reperis

“Pagājušajā gadā viņš pabeidza maksāt savu 23 miljonu dolāru parādu un jauniegūtā naudiņa noderēs, lai nopirktu pāris kravas auto ar jaunām krosenēm. Vai kas nu tur tiem reperiem ir svarīgākais”

Varbūt kroseņu vietā izvēlēsies daļu naudas ziedot labdarībai kā citi reperi (http://edition.cnn.com/2017/03/09/entertainment/hip-hop-rappers-charity-chance-rapper/index.html).
Un varbūt, tikai varbūt, viens no labdarības mērķiem varētu būt žiletes (vai bārberšopa apmeklējuma) nosponsorēšana Krizdabam, lai palīdzētu viņam tikt vaļā no kazbārdiņas (krizbārdiņas)?!

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ha hā, old news! comment image