Doogee V apsteigs konkurentus ar pirkstu nospiedumu nolasītāju aiz stikla

1

Baumas norāda, ka Ķīnā bāzētais viedierīču ražotājs Doogee varētu apsteigt lielākos ražotājus, izvietojot pirkstu nospiedumu nolasītāju aiz ekrāna aizsargstikla. Doogee V viedtālruņa modelis tiek gaidīts ar 6.2 collu ekrānu, turklāt viedtālrunis ļoti atgādināšot iPhone X.

Doogee V viedtālruņu ekrāna izkodumā atradīsies tikai ierastais apkārtējās vides izgaismojuma sensors, skaļrunis un kamera, bet tur nebūs Apple Face ID sensora līdzinieka. Nav zināms, vai Doogee V izmantos Synaptics tehnoloģiju pirkstu nospiedumu nolasītājam zem aizsargstikla.

Pirms gada Synaptics izziņoja optisku pirkstu nospiedumu nolasītāju, kam vajadzēja atrasties zem viedtālruņa aizsargstikla, neaizņemot lieku vietu korpusā. Tika pat baumots, ka tas nonāks Samsung un Apple pagājušā gada modeļos (Galaxy S8 sērija un iPhone 8), bet Synaptics tā arī nespēja piedāvāt ražotājiem strādājošus pirkstu nospiedumu nolasītājus zem viedtālruņa aizsargstikla. Nesen tika izziņota jauna Synaptics pirkstu nospiedumu nolasītāja versija.

  • wils

    Annonsēts nenozīmē izlikts pārdošanā. Ķīnas ražotāji ļoti mēdz skriet pa priekšu savām iespējām un izziņo vēlamo, ne esošo.