Huawei P11 – trīs kameras un 40 megapikseļu fotogrāfijas?

10

Divas kameras vairs nav nekas ekskluzīvs, tās pieejamas pat samērā lētiem viedtālruņiem. Huawei flagmaņi jau otro gadu iznāk ar divu galveno kameru sistēmu, bet tiek baumots, ka Huawei P11 nākamā gada pavasarī gaidāms ar veselām trīs galvenajām kamerām.

Visticamāk, Huawei P11 sērijas viedtālruņi ar trīs galvenajām kamerām spēs piedāvāt līdz pat pieckāršu palielinājumu, nezaudējot attēla kvalitāti. Tāpat trīs kameras kopā spēs veidot 40 megapikseļu attēlu.

Visas trīs kameras kopā spēs uztvert divas reizes vairāk gaismu, tādējādi būtiski uzlabojot fotografēšanu sliktākā apgaismojumā.

Huawei P11 sērijas viedtālruņu izziņošana varētu būt gaidāma februārī, tie pie pircējiem nonāks ne ātrāk par martu.

Baumu avots ir noplūdušie Huawei reklāmas materiāli.

 • x

  40mpix…un kāds vēl grib zināt, kāpēc telefonām vajag 512gb glabātuvi? un nabaga internets, tagad apkārt klejos vēl lielāku izmēru kaķi, jo vidējais cilvēks nezin kā samazināt izmēru pirms sūtīšanas uz instagramu. vai tiešām ražotāji nav uztaisījuši izvēli – pirms sūtīšanas mākonī pavaicātu – send original or resize?

  viena papildus kamera asumam, vēl viena – telefoto, nākamā – lielākam dinam. diapazonam.
  beigās tas viss būs īsta fotoaparāta izmēros)

  • Lapsinieks

   BL#$%^& $%^&^%$

   instagrams samazina bildi līdz (cik nu tur tagad ir)

   • x

    instagrams ir eksponēšanas, ne glabāšanas serviss, līdz ar to samazināšana ir saprotama. glabāšanai ir piemērotāki servisi, tagad jau daudz ir.

    es par to, ka cilvēki stumj cauri tīklam pilnizmēra daudzpikseļu bildes, kuras instagrams tik un tā samazina – irsā darbs un materiāls!

   • LapsiniekaBralis

    Tiešām esi pārliecināts, ka bilde kura uzņemta ar teiksim 40 mp un samazināta uz teiksim 12mpx ir *irsā darbs un materiāls, salīdzinot pret vnk 12mpx bildi?

   • bombelats

    Xiņš visu laiku cenšas pateikt, ka tīkls tiks pārslogots sūtot 40 Mp bildes, bet rezultātā vienalga tiks saspiestas uz daudz mazākām.

  • Krotow

   Jau tagad samazina. Laikam rēķinās ar to, ka publika gāzīs iekšā visu bezmaz RAW-ā. Esi mēģinājis YouTube ielādēt PAL formāta video, nezaudējot kvalitāti? Ja neesi, pamēģini. Garantēju baudu visam vakaram, varbūt izdomāsi arī dažus jaunus lamu vārdus :) Atslēgas vārds te ir 1080p formāts, uz ko nabaga vecais PAL video jāupskeilo. Pēc ielādēšanas “trubā” to automātiski samazina bez kvalitātes zuduma. Slimi, taču tā nu tas darbojas.

  • bombelats

   A kā tur bija ar to Nokia 808 PureView? Tai jau ar bija kaut kāda 42 Mp matrica, kur palielinot digitāli bildi, asums netika zaudēts, bet saglabāta tā tika ar kaut kādiem mazākiem pixeļiem, tādējādi neaizņemot daudz vietas.

   • Krotow

    Tā bija. 42 MP RAW bildi apstrādājot samazināja līdz kvalitatīvākam 16 MP. Tiesa, reāls stikla objektīvs tur arī pielika klāt biezumam un svaram. Hipsteriem nepatika :)

 • banana

  Par 3 kamerām nezinu, bet es jau testēju jauno p11 (es jums to neteicu)

  260Upix aizmugurē, 40Mpix priekšā, 20mpix sānos! Testa ierīcei atmiņa 1TB ROM un 5GB RAM, bet fināla produkcijā solot 2TB ROM un 10GB RAM… TĀDS SMUKULĪTIS!

  [img]http://www.bildites.lv/images/6dmkdctb/92810/original.jpg[/img]

  (es šo neesmu teicis)

 • KKTK

  Jau sen kā ir laiks kameru skaitu novienādot ar pašlaik tirgoto Gillette skuvekļa asmeņu skaitu