Šonedēļ “Revolut” savus lietotājus iepazīstina ar revolucionāru soli kriptovalūtas tirdzniecībā, tādejādi tradicionālās finanšu pasaules spēlētājiem sevi vēl vairāk pierādot kā vienu no nopietnākajām alternatīvām. Tagad “Revolut” lietotāji vien dažu sekunžu laikā sīklietotnē varēs iegādāties jebkuru no trīs pasaulē populārākajām kriptovalūtām – bitmonētu (bitcoin), litemonētu (litecoin) vai ēteri (Ethereum).

Lietotājam ir vien jāpapildina savs “Revolut” konts ar vienu no 25 sīklietotnē atbalstītajām valūtām un šo naudu uzreiz var izmainīt pret jebkuru kriptovalūtu. Tāda maiņas procedūra ilgst tikai 30 sekundes un pašlaik pasaulē ir teju vai pats ātrākais veids kriptovalūtas iegādei vai pārdošanai.

“Kriptovalūtas ieviešana jau ilgu laiku bija mūsu klientu galvenais lūgums – mēs to sadzirdējām skaidri un ātri, tādēļ uzreiz ķērāmies pie darbiem. Tomēr šīs sistēmas izveidošana un iepazīstināšana ar to prasīja sevišķi daudz darba, laika un izmaksu”, – apgalvo “Revolut” Baltijas reģiona vadītājs Andris Bičeika (Andrius Bičeika). “Taču par rezultātu ļoti priecājamies. Sniedzot saviem lietotājiem iespēju viegli iegādāties un pārdot kriptovalūtas, mēs turpinām nostiprināt savu kā finanšu sistēmas huligāna tēlu – protams, vēl ir daudz veidu, kā šo sistēmu iespējams spēcīgi sapurināt un padarīt lietotājam ērtāku un lētāku”, – stāsta A. Bičeika.

“Revolut” lietotāji iegādātās bitmonētas, litemonētas un ēteru var glabāt tajā pašā sīklietotnē kopā ar citām valūtām vai arī bez maksas un nekavējoties pārsūtīt kriptovalūtas citiem “Revolut” lietotājiem. Ja, norēķinoties ar karti, kontā nebūtu pietiekami daudz līdzekļu kādā no tradicionālajām (fiat) valūtām, sīklietotne norēķināšanās laikā automātiski konvertēs kriptovalūtas, pielāgojot labāko iespējamo kursu.

“Lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu pieskarties digitālo valūtu pasaulei, nācās pamatīgi samazināt barjeras, kuras ierobežoja iekļūšanu šajā tirgū. Ieviešot kriptovalūtas “Revolut” platformā, mēs sniedzam iespēju visiem saviem lietotājiem sākt tās lietot vienkāršā, ātrā un drošā veidā”, – apgalvo “Revolut” galvenais inženieris un projektu vadītājs Lewis Tuff.

Lai kriptovalūtas izmantošana būtu vēl ērtāka, “Revolut” pirmo reizi pasaulē sniedz iespēju maiņu veikt izmantojot jebkuru no 25 dažādām fiat valūtām – tādā veidā tie, kuri vēlas iegādāties kriptovalūtu, piemēram, par Polijas zlotiem vai Šveices frankiem, izvairīsies no valūtas maiņas maksājumiem, jo naudu nenāksies sākumā izmainīt pret ASV dolāriem vai eiro.

Kriptovalūtu maiņu “Revolut” piedāvās par tirgū sevišķi konkurētspējīgu maiņas maržu. Līdz šim daudz cilvēku nonāk dažādu maiņas vietu un brokeru lamatās, kad tikai vēlāk saņem informāciju par maiņas procesa maksājumiem, kuru kopējā summa var sasniegt 5 līdz 9 procentus no maiņas summas. Ar “Revolut” klientiem tiek garantēta 1,5 procentu komisijas maksa par maiņu, nepiemērojot papildu slēptus maksājumus.

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Raimonds BarakausksJanis AlksnisPumbaemilsgulbisoldschool zerolemon fan Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
KKTK
Viesis
KKTK

Ak tad redz kas zem šitās “bankas” slēpjas :)

Krotow
Viesis
Krotow

Un kad nobruks kārtējā virtuālās naudas piramīda, varēs kasīt starp…, domīgi bolīt acis un teikt, ka neko nezina.

Jānis A
Viesis
Jānis A

Nu ja viņi garantē 1.5% tad jau nav tik slikti, jo tas pats coinbase prasa ~4% par depozītu.

Kristaps K.
Viesis
Kristaps K.

4% ir pērkot ar kredītkarti, nevis par depozītu (SEPA).

Pumba
Viesis
Pumba

Bitstamp.net ir 0.25% no darījuma summas.

GundarsBarons
Viesis
GundarsBarons

Hipsteri ar saviem līzingā paņemtiem ifoniem varēs no vecākiem izdīktos eirikus pārvērst coinos un tad pasūtīt no čainas caur aliexpress silikona apvalciņu savam ifonam. Un jutīses mega kruti, cik viņi ekonomiski aktīvi un kādu pienesumu devuši pasaulei. Jā, mileniāļu paaudzes vērtības…

Janis Alksnis
Viesis
Janis Alksnis

labāk būtu noslēgts ar statoil un neste par apkalpošanu.
vakar abos divos aplikācija pateica, ka nav partneru sarakstā un darījumu atteica

oldschool zerolemon fan
Viesis
oldschool zerolemon fan

Ļauj minēt – tu mēģināji uzpildīties “automātā”? Ja tā, tad te nu mēs redzam klasisku PREPAID kartes mīnusu attiecībā pret normālu debitkarti.

Viesturs Š Plešs
Viesis
Viesturs Š Plešs

Revolut it prepaid VISA kartes?

oldschool zerolemon fan
Viesis
oldschool zerolemon fan

Jā ir, bet pagaidām tikai testa režīmā. Domājams, ka no nākamā gada tiks piedāvātas visiem. Bet ceru, ka pēc bankas licences saņemšanas būs nevis PREPAID, bet normālas.

ņerga
Viesis
ņerga

Tad tev vajag Blue Orange karti!

Janis Alksnis
Viesis
Janis Alksnis

kam man vēl vienu karti, kas ir LV jurizdikcijā? :)

Gints Murans
Viesis
Gints Murans

Kad tas būs pieejams aplikācijā reālai lietošanai?

emilsgulbis
Viesis
emilsgulbis

Var mainīt uz crypto coiniem, bet neko pirkt nevar un sūtītuz bitcoin wallet arī nē.
Supports teica, ka pagaidām nav info vai kas mainīsies.
Diezgan forši, ka var ērti un lēti to darīt, bet tizli, ka ar to ari viss beidzas

Raimonds Barakausks
Viesis
Raimonds Barakausks

Tikai NELIELA nianse, kriptovalūtu var iepirkt tikai PREMIUM lietotāji (vismaz šobrīd).