web analytics

“Revolut” lietotāji var pirkt un mainīt Bitcoin, Litecoin un Ethereum kriptovalūtas

Jaunākie raksti

AMD 3. martā izziņos Radeon RX 6700 XT

Radeon RX 6700 XT pastāvēšana ir visai slikti glabāts noslēpums, bet par videokartes tehniskajām niansēm šobrīd zināms maz. AMD...

Sony izziņo jaunas PlayStation 5 paredzētas virtuālās realitātes brilles

Jaunākā Sony PlayStation 5 spēļu konsole ir pieejama sākot no pagājušā gada novembra, un pēc tās ir ļoti liels...

Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot latviešu valodu

Turpinot attīstīt mākslīgā intelekta iespējas runas un valodas apstrādē, kompānija Microsoft pilnveidojusi Azure Speech pakalpojumu, pievienojot tam virkni Eiropas...

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

Šonedēļ “Revolut” savus lietotājus iepazīstina ar revolucionāru soli kriptovalūtas tirdzniecībā, tādejādi tradicionālās finanšu pasaules spēlētājiem sevi vēl vairāk pierādot kā vienu no nopietnākajām alternatīvām. Tagad “Revolut” lietotāji vien dažu sekunžu laikā sīklietotnē varēs iegādāties jebkuru no trīs pasaulē populārākajām kriptovalūtām – bitmonētu (bitcoin), litemonētu (litecoin) vai ēteri (Ethereum).

Lietotājam ir vien jāpapildina savs “Revolut” konts ar vienu no 25 sīklietotnē atbalstītajām valūtām un šo naudu uzreiz var izmainīt pret jebkuru kriptovalūtu. Tāda maiņas procedūra ilgst tikai 30 sekundes un pašlaik pasaulē ir teju vai pats ātrākais veids kriptovalūtas iegādei vai pārdošanai.

“Kriptovalūtas ieviešana jau ilgu laiku bija mūsu klientu galvenais lūgums – mēs to sadzirdējām skaidri un ātri, tādēļ uzreiz ķērāmies pie darbiem. Tomēr šīs sistēmas izveidošana un iepazīstināšana ar to prasīja sevišķi daudz darba, laika un izmaksu”, – apgalvo “Revolut” Baltijas reģiona vadītājs Andris Bičeika (Andrius Bičeika). “Taču par rezultātu ļoti priecājamies. Sniedzot saviem lietotājiem iespēju viegli iegādāties un pārdot kriptovalūtas, mēs turpinām nostiprināt savu kā finanšu sistēmas huligāna tēlu – protams, vēl ir daudz veidu, kā šo sistēmu iespējams spēcīgi sapurināt un padarīt lietotājam ērtāku un lētāku”, – stāsta A. Bičeika.

“Revolut” lietotāji iegādātās bitmonētas, litemonētas un ēteru var glabāt tajā pašā sīklietotnē kopā ar citām valūtām vai arī bez maksas un nekavējoties pārsūtīt kriptovalūtas citiem “Revolut” lietotājiem. Ja, norēķinoties ar karti, kontā nebūtu pietiekami daudz līdzekļu kādā no tradicionālajām (fiat) valūtām, sīklietotne norēķināšanās laikā automātiski konvertēs kriptovalūtas, pielāgojot labāko iespējamo kursu.

“Lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu pieskarties digitālo valūtu pasaulei, nācās pamatīgi samazināt barjeras, kuras ierobežoja iekļūšanu šajā tirgū. Ieviešot kriptovalūtas “Revolut” platformā, mēs sniedzam iespēju visiem saviem lietotājiem sākt tās lietot vienkāršā, ātrā un drošā veidā”, – apgalvo “Revolut” galvenais inženieris un projektu vadītājs Lewis Tuff.

Lai kriptovalūtas izmantošana būtu vēl ērtāka, “Revolut” pirmo reizi pasaulē sniedz iespēju maiņu veikt izmantojot jebkuru no 25 dažādām fiat valūtām – tādā veidā tie, kuri vēlas iegādāties kriptovalūtu, piemēram, par Polijas zlotiem vai Šveices frankiem, izvairīsies no valūtas maiņas maksājumiem, jo naudu nenāksies sākumā izmainīt pret ASV dolāriem vai eiro.

Kriptovalūtu maiņu “Revolut” piedāvās par tirgū sevišķi konkurētspējīgu maiņas maržu. Līdz šim daudz cilvēku nonāk dažādu maiņas vietu un brokeru lamatās, kad tikai vēlāk saņem informāciju par maiņas procesa maksājumiem, kuru kopējā summa var sasniegt 5 līdz 9 procentus no maiņas summas. Ar “Revolut” klientiem tiek garantēta 1,5 procentu komisijas maksa par maiņu, nepiemērojot papildu slēptus maksājumus.

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Ak tad redz kas zem šitās “bankas” slēpjas :)

Krotow

Un kad nobruks kārtējā virtuālās naudas piramīda, varēs kasīt starp…, domīgi bolīt acis un teikt, ka neko nezina.

Jānis A

Nu ja viņi garantē 1.5% tad jau nav tik slikti, jo tas pats coinbase prasa ~4% par depozītu.

Kristaps K.

4% ir pērkot ar kredītkarti, nevis par depozītu (SEPA).

Pumba

Bitstamp.net ir 0.25% no darījuma summas.

GundarsBarons

Hipsteri ar saviem līzingā paņemtiem ifoniem varēs no vecākiem izdīktos eirikus pārvērst coinos un tad pasūtīt no čainas caur aliexpress silikona apvalciņu savam ifonam. Un jutīses mega kruti, cik viņi ekonomiski aktīvi un kādu pienesumu devuši pasaulei. Jā, mileniāļu paaudzes vērtības…

Janis Alksnis

labāk būtu noslēgts ar statoil un neste par apkalpošanu.
vakar abos divos aplikācija pateica, ka nav partneru sarakstā un darījumu atteica

oldschool zerolemon fan

Ļauj minēt – tu mēģināji uzpildīties “automātā”? Ja tā, tad te nu mēs redzam klasisku PREPAID kartes mīnusu attiecībā pret normālu debitkarti.

Viesturs Š Plešs

Revolut it prepaid VISA kartes?

oldschool zerolemon fan

Jā ir, bet pagaidām tikai testa režīmā. Domājams, ka no nākamā gada tiks piedāvātas visiem. Bet ceru, ka pēc bankas licences saņemšanas būs nevis PREPAID, bet normālas.

ņerga

Tad tev vajag Blue Orange karti!

Janis Alksnis

kam man vēl vienu karti, kas ir LV jurizdikcijā? :)

Gints Murans

Kad tas būs pieejams aplikācijā reālai lietošanai?

emilsgulbis

Var mainīt uz crypto coiniem, bet neko pirkt nevar un sūtītuz bitcoin wallet arī nē.
Supports teica, ka pagaidām nav info vai kas mainīsies.
Diezgan forši, ka var ērti un lēti to darīt, bet tizli, ka ar to ari viss beidzas

Raimonds Barakausks

Tikai NELIELA nianse, kriptovalūtu var iepirkt tikai PREMIUM lietotāji (vismaz šobrīd).

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: