Nav noslēpums, ka Huawei pēdējos pāris gadus nekādi nespēj atturēties no savu produktu salīdzināšanas ar Apple. Tas, kurš redzējis kāda Huawei produkta prezentāciju, apliecinās, ka vienmēr Huawei viedtālruņi un to spējas tiek pretstatītas Apple produkcijai.

Huawei gadu gaitā sacenties ar Apple Force Touch, kas iznāca kopā ar iPhone 6s sērijas viedtālruņiem. Lieki piebilst, ka īstenu Force Touch Huawei tā arī neizdevās ieviest. Šobrīd Huawei mieru neliek iPhone X un tā lielākais jaunums – sejas atpazīšana.

Honor V10 prezentācijā tika izziņota Huawei versija par Apple TrueDepth sejas noteikšanas un biometrisko datu nolasīšanas tehnoloģiju. Huawei izmanto 300 000 punktu, kas ir desmit reizes vairāk par Face ID tehnoloģiju iPhone X modelī. Milzīgais punktu skaits gan nepaliek nesodīts – viedtālrunis sejas kontūras pirmajā reizē mēra aptuveni 10 sekundes, līdz tiek iegūts sejas 3D modelis.

Pēc tam sejas atpazīšana aizņem aptuveni 400 milisekundes, kas aptuveni atbilst pirkstu nospiedumu nolasītāja darbības ātrumam. Huawei uzsver, ka sejas atpazīšanas tehnoloģija ir tik droša, ka to varēs izmantot maksājumu apstiprināšanai.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xPrusljix Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Prusljix
Viesis
Prusljix

Coming on 2020 or later…

x
Viesis
x

…assuming you are holding it right.